aivia neon test aivia neon test

Test Aivia Neon – myszy z ambicjami… na nie bycie myszą

Podsumowanie i werdykt

Działy marketingowe odpowiedzialne za promowanie myszy Aivia Neon od początku zdecydowanie podkreślały, że najważniejszym przymiotem recenzowanego dziś gryzonia jest jego ambicja bycia wielofunkcyjnym urządzeniem. Szczerze muszę przyznać im rację i mam nadzieję, że po moim tekście Wy też w ten sposób na ten sprzęt spojrzycie. Nuta ogromnej funkcjonalności wydaje się odpowiednim kierunkiem na zjednanie sobie użytkowników – w końcu bowiem podobnych urządzeń na rynku próżno szukać. Na dobrą sprawę, żeby skompletować jedną Aivia Neon trzeba by było zakupić ze trzy inne sprzęty.

[pull_quote_right]Nuta ogromnej funkcjonalności wydaje się odpowiednim kierunkiem na zjednanie sobie użytkowników – w końcu bowiem podobnych urządzeń na rynku próżno szukać.[/pull_quote_right]A tutaj wszystko mamy podane w jednej, konkretnej formie. W dodatku niezwykle przyjemnej dla oka (co potwierdza nie tylko mój katalog estetyczny, lecz i wyróżnienia w konkursach) i bardzo dobrej pod względem technologicznym. Parametry w jakie wyposażona została Aivia Neon dobrze współgrają, co widać po wynikach testów (jeśli przymkniemy oko na akcelerację wsteczną) i z pewnością zapewniają wystarczającą płynność działania dla użytkowników z targetu producenta (gracze od początku i tak będą się trzymali od tego urządzenia z daleka).

Aivia Xenon, poprzednia hybryda myszy od Gigabyte określona została przeze mnie jako gadżet idealny do sal wykładowych. Na zakończenie pozostaje mi wrzucić do tej samej kategorii sprawdzoną dziś mysz Aivia Neon – z jednym małym zastrzeżeniem. Raczej pozwolą sobie na nią prywatne uczelnie, bo póki co jej cena jest adekwatna do możliwości. I jednakowoż dość wysoka jak na tak drobny gadżet.

 

[icon type=”price_tags” color=”light” bgcolor=”#C52B3F”] [h4]Cena w dniu recenzji[/h4] 299 złotych[/icon]

[one_half]

[alert_green]

ZALETY:

  • fantastyczny i ergonomiczny design,
  • solidne wykonanie,
  • masa możliwości,
  • wskaźnik laserowy może też denerwować kota,
  • działa nie tylko na biurku,
  • zasięg działania,
  • MIESIĄC działania na ładowaniu!

[/alert_green]

[/one_half]

[one_half_last]

[alert_red]

WADY:

  • problemy z akceleracją wsteczną.

[/alert_red]

[/one_half_last]

[one_half]

[image src=”https://recenzator.pl/wp-content/uploads/odznaki/atrakcyjnosc.png” align=”center” alt=”image” width=”250″ height=”160″ caption=””]

[/one_half]

[one_half_last]

[image src=”https://recenzator.pl/wp-content/uploads/odznaki/solidnosc.png” align=”center” alt=”image” width=”250″ height=”160″ caption=””]

[/one_half_last]