Premiera Football Managera 2013 już w listopadzie, a nawet wcześniej…

  Football Manager 2013 pojawi się na polskim rynku dzięki wydawcy, którym został CD Projekt o tym informowaliśmy już wcześniej. Teraz poznaliśmy datę premiery tego jednego z najbardziej grywalnych tytułów piłkarskich. Gra trafi do graczy na całym świecie już 2 listopada, a wcześniej nawet będą mogły cieszyć się z niej osoby, które zamówią ją w pre-orderze. Osoby, które w ten sposób kupią swój egzemplarz otrzymają unikatowy kod, dający akces do przedpremierowej wersji beta w trybie dla jednego gracza na około 14 dni przed oficjalnym startem.

  – Nasi fani dają nam znać, czego bardzo chcieliby w nadchodzących tytułach. Jedna rzecz pojawiała się  zawsze na szczycie listy życzeń już od dłuższego – wcześniejsza premiera gry – powiedział dyrektor Studia Sports Interactive, Miles Jacobson. -Jako że nie możemy dać dokładnie tego, czego chcą, ta wersja beta jest optymalnym substytutem. Całkowicie grywany Football Manager trafi w ich ręce na dwa tygodnie przed oficjalną premierą.

  Wersja beta Football Managera 2013 da graczom dostęp do wszystkich zapowiadanych nowości, między innymi trybu Classic i wyzwań. Powyższa wersja pozostanie w pełni funkcjonalna aż do poniedziałku, 5 listopada, po czym nie będzie już dostępna. Tym niemniej wszelkie stany zapisu gry pozostaną całkowicie kompatybilne z wersją finałową Football Managera 2013, więc żaden gracz nie straci swoich postępów.

  Lista sklepów, w których będzie można zamówić pre-order Football Managera 2013 zostanie ogłoszona niedługo na stronie cdprojekt.pl oraz na Facebooku  https://www.facebook.com/cdprojekt?ref=ts.

   

  Informację prasową nadesłał CD Projekt.

   

   

   

   

   

   

  Najnowsze wpisy

  Chcesz więcej? Zajrzyj jeszcze tutaj: