GOCLEVER TAB T76GPSTV – tablet, telewizor i nawigacja w jednym

  Na półkach sklepowych pojawił się najnowszy tablet z Androidem, polskiej firmy GOCLEVER – model TAB T76GPSTV. Urządzenie doskonale spełni wymagania wszystkich użytkowników oczekujących kompaktowego, wydajnego urządzenia mobilnego – ale na tym jego możliwości się nie kończą. T76GPSTV z powodzeniem może również pełnić funkcję przenośnego telewizora LCD (ma wbudowany tuner DVB-T MPEG4), nawigacji GPS oraz samochodowego wideorejestratora.

  GOCLEVER TAB T76GPSTV to produkt kompletny, z powodzeniem integrujący wszystkie funkcje, które mogą przydać się na co dzień – w pracy, w domu, czy podczas podróży. Jest to w pierwszej kolejności nowoczesny, wydajny tablet, wyposażony w 7-calowy, pojemnościowy ekran pięciopunktowy, o rozdzielczości 800×480, szybki procesor Cortex A5 taktowany zegarem 1GHz, 512MB pamięci RAM, czujnik położenia (G-Sensor) oraz układ graficzny Mali400.

  Nowoczesny sprzęt i system operacyjny

  Taka specyfikacja czyni urządzenie GOCLEVER znakomitym narzędziem do surfowania po Internecie, korzystania z poczty elektronicznej, uruchamiania gier 3D, czytania książek, oglądania filmów, rejestrowania zdjęć i filmów, słuchania muzyki, jak również do rozmów przez wideokomunikatory (dwie wbudowane kamery – przednia 0,3Mpix i tylna 2Mpix). Możliwości multimedialne tabletu zwiększają:  złącze HDMI, które umożliwia podłączenie tabletu do większego ekranu, np. telewizora LCD oraz nadajnik FM – do bezprzewodowego przesyłania dźwięku do standardowego radia FM (bardzo przydatna funkcja np. podczas podróży autem).

  Zastosowany w modelu GOCLEVER TAB T76GPSTV system operacyjny Android 4.0.3 (Ice Cream Sandwich) to nowoczesne, wszechstronne oprogramownie, umożliwiające pełne wykorzystanie opisanego powyżej sprzętu. Jego podstawową zaletą jest pełny dostęp do serwisu Google Play, ofertującego setki tysięcy dodatkowych aplikacji.

  Tablet, który może więcej

  Najnowszy produkt GOCLEVER – GOCLEVER TAB T76GPSTV ma również kilka cech, które czynią go urządzeniem wyróżniającycm się na tle konkurencji. Pierwszą z nich jest wbudowany tuner telewizji, obsługujący standard DVB-T MPEG4. Dzięki niemu tablet może pełnić funkcję przenośnego telewizora LCD, na ekranie którego możemy w dowolnym miejscu oglądać kilkanaście programów w doskonałej jakości (nadawanych w systemie cyfrowej telewizji naziemnej – ich liczba cały czas się zwiększa).

  Dodajmy do tego również wbudowany moduł GPS (świetnej jakości układ MediaTek MT3339), dzięki któremu tablet staje się pełnoprawną nawigacją GPS, przydatną podczas samochodowych wojaży czy pieszych wędrówek po nieznanym mieście. Nabywca GOCLEVER TAB T76GPSTV może przetestować możliwości urządzenia korzystając z preinstalowanej aplikacji nawigacyjnej viaGPS (dostępnej w wersji testowej).

  W samochodzie model T76GPSTV doskonale sprawdzi się również jako wideorejestrator filmujący przebieg podróży – takie urządzenia stają się ostatnio coraz popularniejsze, m.in. dlatego, że nagrania z nich pozwalają na bezdyskusyjne wskazanie sprawcy np. kolizji drogowej. Kamera z matrycą o rozdzielczości 2 Mpix i możliwość zapisywania wideo na karcie pamięci microSD o maksymalnej pojemności 32GB czynią z tabletu wideorejestrator niczym nie ustępujący dedykowanym urządzeniom tego typu.

  Za pośrednictwem portu microUSB możemy łączyć tablet z najróżniejszymi urządzeniami zewnętrznymi (myszka, klawiatura, pendrive, modem 3G), zaś moduł WiFi pozwala na komfortowe korzystanie z bezprzewodowych sieci WLAN.

  W komplecie z urządzeniem nabywca otrzymuje m.in. kabel USB, kabel USB HOST, ładowarkę sieciową oraz samochodową, 2 uchwyty samochodowe (na szybę, na deskę rozdzielczą). Tablet objęty jest 24-miesięczną gwarancją (w tym 12 miesięcy door2door). Cenę ustalono na 399 zł.

   

  Informację nadesłało Tabasco Media Communications Agencja PR GOCLEVER.

  Najnowsze wpisy

  Chcesz więcej? Zajrzyj jeszcze tutaj: