Luxa2 iPhone etui

Nowa, ekskluzywna marka od Thermaltake, LUXA2 wkracza na polski rynek

Thermaltake dotychczas skupiał się na produkcji obudów, zasilaczy i układów chłodzenia, a od niedawna także sprzętu dla graczy (pod marką Tt eSPORTS). Następnym krokiem są akcesoria dla urządzeń mobilnych. I tutaj do akcji wkracza marka LUXA2.

Gadżety LUXA2 ma wyróżniać na tle innych tego typu produktów przyzwoita jakość wykonania oraz niebanalny design. Potwierdzeniem tego mają być pojawiające się tu i ówdzie fragmenty wykonane ze szczotkowanego aluminium, wytrzymałego tytanu czy miłej w dotyku skóry. Atutem nowej linii produktów ma być również różnorodność produktów.

W ofercie LUXA2 znaleźć można produkty stworzone z myślą o smartfonach, tabletach i komputerach przenośnych. Są to m.in. pokrowce, etui, uchwyty, akcesoria Bluetooth, podstawki chłodzące, słuchawki i im podobne. LUXA2 w dużej mierze ma trafiać do użytkowników sprzętu marki Apple.

 

Produkty w ofercie LUXA2

Zirka Case to, zdaniem producenta, jeden z najcieńszych i najlżejszych pokrowców na rynku stworzonych z myślą o tabletach iPad i iPad 2. Wykonany jest on z ekologicznej skóry, wewnątrz dodatkowo wyściełanej delikatną micro fibrą. Pokrowiec nie tylko zabezpiecza tablet przed uszkodzeniem, ale też umożliwia wykorzystanie go jako wygodnej podstawki pod urządzenie.

Prócz tego w ofercie LUXA2 znajdziemy etui na 13-calowe komputery Macbook Air oraz Macbook Pro. Ma ono nie tylko odpowiednio zabezpieczyć urządzenia przed drobnymi uszkodzeniami, ale również cieszyć oko. Wykonany z ekologicznej skóry pokrowiec wykończony jest metalowymi akcentami.

W swojej ofercie firma LUXA2 posiada wiele zróżnicowanych etui, zróżnicowanych pod względem kolorystyki, zastosowanych materiałów czy też funkcjonalności. LUXA2 oferuje rozwiązania z poliwęglanu, aluminium czy też ze skóry, wykonane w różnej stylistyce.

 

Informację nadesłała agencja PR firmy Thermaltake

 

 

 

 

Pokaż Komentarze (0)

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.