Logitech G710+ Mechanical Gaming Keyboard

Najnowsza klawiatura mechaniczna dla graczy – Logitech G710+

Firma Logitech wprowadza na rynek nowy produkt z dedykowanej graczom serii G: Logitech G710+ Mechanical Gaming Keyboard.

Logitech G710+ Mechanical Gaming Keyboard zaprojektowano z myślą o graczach  –  mówi Mark Starrett, senior global product manager
w firmie Logitech. – Do przetestowania tego modelu zaprosiliśmy przedstawicieli różnych środowisk: profesjonalnych graczy, amatorów gamingu oraz dziennikarzy. Chcieliśmy mieć pewność, że nasz najnowszy produkt nie tylko spełni, ale wręcz przekroczy oczekiwania.

Mechaniczne klawisze mają umożliwiać szybką reakcję (wystarczy przyciśnięcie na 4 mm z siłą nacisku 45 g). W Logitech G710+ Mechanical Gaming Keyboard zastosowano tłumiący dźwięk pierścień, a także poddano szeroko zakrojonym testom, które, jak podaje producent, wykazały m.in., że bez problemu wytrzyma minimum 50 milionów uderzeń w klawisze.

Logitech G710+ Mechanical Gaming Keyboard użyłem po raz pierwszy na MLG Summer Arena –  powiedział NYJacky z Team Curse. – Spojrzałem na swój creep score po zakończeniu turnieju, był wyższy niż zwykle. Zazwyczaj do nowej klawiatury trzeba się dość długo przyzwyczajać – z tym modelem dzieje się to bardzo szybko. Nawet przez myśl nie przechodzi mi by zamienić ją na jakąś inną.

Wszystkie klawisze są podświetlane białym światłem LED – w zależności od upodobań można wybrać jeden z czterech stopni jasności bądź całkowicie je wyłączyć. Podświetlenie klawiszy WASD oraz strzałek może być regulowane niezależnie od pozostałych przycisków.

Zaktualizowane oprogramowanie Logitech Gaming Software pozwala przypisywać klawiszom  kompleksowe makra i złożone skrypty LUA (do 18 na jedną grę). Wart odnotowania jest fakt, że wszystkie 110 klawiszy wykorzystuje  technologię anti-ghosting, a 26 spośród nich mechanizm rollover.

Klawiatura Logitech G710+ Mechanical Gaming Keyboard jest kompatybilna z systemami Microsoft Windows 8, Windows 7 i Windows Vista.

 

Cena i dostępność

Logitech G710+ Mechanical Gaming Keyboard ma trafić na rynek w USA na początku listopada, a w Europie najprawdopodobniej pojawi się na początku grudnia 2012. Sugerowana przez producenta cena detaliczna to równowartość 599,99 zł.

 

Informację nadesłał dział PR firmy Logitech

 

Zobacz również
Transcend PF830 test
Test ramki Transcend PF830. Cyfrowe zdjęcia na naszym biurku