Słuchawki Beats Studio

Nowe odsłony przebojowych produktów Beats

Sprzęt z czerwonym, małym „b” podbija uszy milionów fanów muzyki i oryginalnego stylu na całym świecie. W ofercie Hama Polska właśnie pojawiły się kolejne rewelacyjnie brzmiące produkty od firmy Beats, sygnowane przez ambasadora marki, znanego producenta i muzyka Dr. Dre.

Hama Polska przygotowała nie lada sprzętowe niespodzianki od firmy Beats – uzupełnienie swojej oferty o nowe wzory popularnych modeli oraz zupełnie nowe produkty, nie tylko do założenia na uszy. Jak pokazuje czas, współpraca z Dr. Dre okazała się strzałem w dziesiątkę. Dlatego firma idąc za ciosem, wypuszcza co nuż kolejne wersje popularnych słuchawek.

Tym razem fani mocnych bitów mogą wybrać, oprócz słuchawek, zupełną nowość, stację dokującą Beatbox – poleca Maciej Kowalczyk z Hama Polska.

Słuchawki Beats Studio to pierwszy model nad którym firma pracowała wspólnie z Dr. Dre – 2 lata pracy i setki prototypów zaowocowały powstaniem idealnych słuchawek i do studia i na spacer. Oryginalne i perfekcyjnie brzmiące słuchawki, teraz dostępne są w nowych kolorach – oprócz czarnego i białego także w czerwonym, pomarańczowym, niebieskim i srebrnym.

Ciekawym rozwiązaniem jest użycie logo Beats by Dr. Dre jako przycisku szybkiego wyciszeni muzyk. Dzięki niemu użytkownik nie musi zdejmować słuchawek, aby porozmawiać z drugą osobą.

Beats Studio to klasa sama w sobie wśród słuchawek nausznych. To na nich zaczynają wzorować się inni producenci sprzętu na świecie, a gdy konkurencja zaczyna Cię kopiować, to znaczy, że stworzyłeś coś rewelacyjnego – ocenia Maciej Kowalczyk z Hama Polska.

Podobnie jak w modelu Studio, także we wzorowanym na nim nausznym modelu Solo HD nowością jest kolejny kolor – pobudzający czerwony. Oprócz barwy wyróżnia je ultralekka konstrukcja, która pozwala wygodnie zmieścić je w kieszeni plecaka czy torebce oraz wysoka odporność na wyginanie i uszkodzenia (dzięki specjalnym elastycznym i wytrzymałym materiałom). Oprócz tych cech, standardowo w tej grupie słuchawek Beats znajdziemy także sterowanie na kablu oraz wbudowany mikrofon, zmieniający je w zestaw słuchawkowy do rozmów telefonicznych.

Nowym modelem na polskim rynku są Beats Wireless, czyli dobrze znana jakość dźwięku i styl, ale tym razem bez kabla, dająca jeszcze większą swobodę użytkownikom, nawet przez 10 godzin działania na wbudowanym akumulatorku (ładowanie przez USB). Nie oznacza to wcale, że słuchawki emitują słabszy czy zakłócony dźwięk – nadal jest on mocny i wyraźny, jak w słuchawkach „na uwięzi”. Ale zawsze można skorzystać z kabelka i podłączyć go do urządzenia. Pod ręką mamy także możliwość sterowania odtwarzaniem muzyki, ale w tym modelu nie na kablu, lecz bezpośrednio na jednej ze słuchawek (estetyczny panel z płaskimi przyciskami).

Od niedawna w naszej ofercie mamy także model douszny Powerbeats, efekt kooperacji znanego amerykańskiego koszykarza LeBrona Jamesa z Dr. Dre. Gwiazdor NBA narzekał, że nie ma dobrych słuchawek, których mógłby używać także podczas treningów. Jego uwagi przydały się do opracowania właśnie modelu Powerbeats, specjalnie zaprojektowanego dla sportowców, na siłownię, halę sportową czy do codziennego biegania w parku – mówi Maciej Kowalczyk.

Co istotne, nie meczą one ucha i są idealnie do niego dopasowane. W tym modelu znajdziemy także rozwiązanie znane z innych słuchawek Beats, czyli sterowanie na przewodzie, które w przypadku aktywnych osób sprawdza się idealnie.

Ciekawą propozycją i jednocześnie nowością w katalogu Hama Polska, jest stacja dokująca do iPhona i iPoda, która sprawia, że w każdym domu zabrzmi dźwięk niczym ze studia nagraniowego, bez potrzeby instalowania ogromnych głośników i amplitunera. Beatbox zaskoczy tym, jak wiele udało się zmieścić w tak poręcznym sprzęcie, który zastąpi niejeden zestaw hi-fi. Wszystko oczywiście zdalnie sterowane. Wystarczy podłączyć  iPoda i od razu delektować się ulubioną muzyką.

 

Wybrane produkty Beats z oferty Hama Polska:

Słuchawki nauszne Studio, cena 1299 zł

Słuchawki nauszne Solo HD, cena 869 zł

Bezprzewodowe słuchawki nauszne Wireless, cena 1199 zł

Słuchawki douszne Powerbeats, cena 679 zł

Stacja dokująca Beatbox, cena 1799 zł

 

Autorem informacji jest dział PR Hama Polska

Pokaż Komentarze (0)

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.