Pierwsze akcesoria dla iPhone’a 5 już dostępne

  iPhone 5 bije kolejne rekordy sprzedaży, w ciągu dwóch dni klienci Apple zamówili dwa miliony telefonów. To dwukrotnie więcej niż w przypadku poprzedniego modelu. Wszystko wskazuje na to, że użytkownicy kultowego telefonu już niedługo zaczną szukać odpowiednich akcesoriów.  iPhone 5 jest drogą zabawką, która wymaga odpowiedniej ochrony przed kurzem, zarysowaniami czy upadkiem. Futerał lub etui znakomicie chronią telefon z nadgryzionym jabłuszkiem, ale Hama oferuje kilka alternatywnych rozwiązań w postaci  ramek zabezpieczających  czy różnego rodzaju folii ochronnych. W przypadku tych ostatnich szczególnie ciekawym rozwiązaniem jest folia chroniąca prywatność. Oprócz tego, że chroni wyświetlacz przed odciskami palców, kurzem i zadrapaniami, posiada specjalne zabezpieczenie, dzięki któremu osoba stojąca z boku nie widzi zawartości wyświetlacza.

  Inną propozycją, jest skórzany futerał Smart Case. Magnetyczny zamek zapewnia szybki dostęp do telefonu, a także stanowi swego rodzaju zabezpieczenie. Ochronę zapewnia również uchwyt obejmujący telefon, a otwory na gniazda i przyciski gwarantują wygodną obsługę. Smart Case dostępny jest w dwóch kolorach – białym i czarnym. Cena futerału wynosi 59,90 złotych.

  Kolejną grupą skórzanych futerałów jest seria Flap Case. Ten model wyróżnia klapka chroniąca ekran oraz zapięcie na zatrzask. Poza tym w futerale zastosowano takie same rozwiązania jak w Smart Case. Użytkownik może wybrać futerał w jednym z czterech kolorów – białym, czarnym, szarym bądź niebieskim. Jego  cena wynosi 69,90 złotych.

  Interesująco prezentują się futerały z serii Liquid Wood. Są one wykonane z tworzywa sztucznego odnawialnego w 100 procentach. Co istotne, Liquid Wood ma  właściwości plastiku, dzięki czemu jest trwały i odporny na wodę. Futerał posiada magnetyczny zamek, a wykonany z drewna uchwyt obejmujący telefon zapewnia skuteczną ochronę. Model Liquid Wood jest dostępny w trzech zestawach kolorystycznych: czarno-czerwonym, biało-fioletowym oraz brązowym. Cena tego ekologicznego futerału wynosi 69,90 złotych.

  Hama przygotowała dla użytkowników iPhone’a 5 również szeroką gamę etui. Seria Crystal została wykonana z tworzywa sztucznego  i  posiada przyjemną w dotyku antypoślizgową powłokę. Zakup etui Crystal to wydatek rzędu 39,90 złotych. Z kolei pokrowce Rubber cechują się dużą wytrzymałością,  są odporne na uderzenia i chronią telefon przed wstrząsami i porysowaniem. Smukłe etui posiada gumowe wykończenia, stanowiące solidną warstwę ochronną.  Hama oferuje pokrowce w sześciu kolorach: różowym, zielonym, fioletowym, niebieskim, białym i czarnym. Za etui Rubber trzeba zapłacić 49,90 złotych. Produkty serii  Slim, jak wskazuje sama nazwa, wyróżniają się wyjątkowo smukłą konstrukcją – ich grubość wynosi zaledwie 0,8 mm. Dostępne są w szerokiej palecie barw – białej, niebieskiej, różowej, żółtej, zielonej i czarnej. Za ultracienkie etui trzeba zapłacić 59,90 złotych. Ofertę etui do iPhone’a uzupełnia model Frame, wykonany z elastycznego, a zarazem bardzo wytrzymałego plastiku. Pokrowce są dostępne w identycznych zestawach kolorystycznych jak model Slim. Ich cena wynosi 64,90 złotych.

   

  Informację nadesłał dział PR firmy Hama

   

  Najnowsze wpisy

  Chcesz więcej? Zajrzyj jeszcze tutaj: