Premiera Alan Wake’s American Nightmare. Gra już jest na półkach sklepowych!

Cenega, oficjalny partner firmy Nordic Games GmbH w Polsce informuje, że samodzielny dodatek do gry Alan Wake, Alan Wake’s American Nightmare w wersji pudełkowej dostępny już jest w sprzedaży w sklepach na terenie całego kraju. Gra została wydana na komputery osobiste w polskiej wersji językowej z napisami. Sugerowana cena polskiego wydania to jedyne 29,99 złotych! Przypominamy, że w sprzedaży dostępna pod tym adresem jest także cyfrowa edycja gry, w polskiej wersji językowej i równie atrakcyjnej cenie.

Alan Wake’s American Nightmare to samodzielny dodatek z porywającą historią oraz zupełnie nowym, nieznanym wcześniej trybem rozgrywki „Fight till Dawn”, w którym to gracze będą mieli za zadanie przetrwać całą noc brutalnych szturmów przeprowadzanych przez wroga. W dotrwaniu do świtu pomoże im rozbudowany arsenał broni, w skład którego wchodzą zarówno dobrze znane przedmioty jak pistolet sygnałowy czy zupełnie nowy pistolet na gwoździe. Po skończeniu rundy każdy z graczy będzie mógł sprawdzić uzyskany przez siebie wynik i porównać go z najlepszymi za pomocą dostępnego w grze sieciowego rankingu.

Kampania dla jednego gracza opowiada historię Alana Wake’a, który grzęźnie w alternatywnym świecie Night Springs. Aby otrzymać odpowiedzi na nurtujące go pytania, musi wytropić swego złego sobowtóra, pana Scratcha. Scratch jest seryjnym mordercą o nadprzyrodzonych zdolnościach, obsesyjnie zainteresowanym żoną Alana, Alice. Wake musi nauczyć się kontrolować otaczającą go rzeczywistość i odkryć tajemnice Night Springs za pomocą swej niezawodnej latarki oraz każdej broni jaką uda mu się znaleźć w drodze do celu.

Wymagania sprzętowe gry Alan Wake’s American Nightmare:

  • Procesor: Core 2 Duo E4400 2.0GHz lub Athlon 64 X2 Dual Core 5400+
  • Pamięć RAM: 2 GB
  • Miejce na dysku: 8 GB
  • Karta graficzna: z 512 MB pamięci, kompatybilna z DirectX 10 (AMD Radeon 3650 lub Nvidia GeForce 7900GS)
Pokaż Komentarze (0)

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.