Premiera Tekken Tag Tournament 2

Cenega poinformowała, że Tekken Tag Tournament 2 jest już dostępny w sklepach na terenie całego kraju (co ciekawe rodzima premiera odbyła się równo z resztą Europy). Nowa część ma nas uraczyć legendarnymi walkami tag team, innowacyjnymi nowościami, największym wyborem wojowników w historii serii Tekken, całkowicie zmodernizowanym systemem online i specjalnym udziałem Snoop Dogga (vel Snoop Lioon). W grę zagrają jednak tylko posiadacze konsol Xbox 360 oraz Playstation 3.

[youtube id=”2DhKMUYfNgg” width=”590″ height=”350″ align=”center” caption=”Intro gry”]

– Jesteśmy bardzo podekscytowani mogąc wprowadzić Tekken Tag Tournament 2 na europejski rynek i przedstawić fanom wszystkie nowości, które wprowadziliśmy do rozgrywki. Wiele z nich to rezultat opinii z poprzednich części serii. – powiedział Katsuhiro Harada, szef projektu Tekken w Namco Bandai Games Inc.

Seria Tekken znalazła już ogółem 40 milionów nabywców, co sprawiło, że jest to obecnie jedna z najpopularniejszych bijatyk na świecie. Twórcy gry wciąż szukają nowych rozwiązań, aby wzbogacić serię. W Tekken Tag Tournament 2 znajdzie się kilka nowych, interesujących opcji. Jedną z nich Fight Lab, która umożliwi weteranom, jak i początkującym graczom, nauczyć się zarówno podstaw gry oraz zaawansowanej mechaniki walki podczas serii wyzwań, w czasie których będzie można kupić dodatkowe kombinacje ciosów od innych wojowników, tworząc tym samym jedynego w swoim rodzaju, zabójczego Combota.

[youtube id=”lnQqxrFV-AE” width=”590″ height=”350″ align=”center” caption=”Zapowiedź World Tekken Federation”]

Gracze otrzymają również darmowy dostęp do World Tekken Federation. Twórcy nazywają je „kompletnym i jedynym w swoim rodzaju w gatunku bijatyk rozwiązaniem online”. Korzystający z niego zawodnicy będą mogli analizować swoje potyczki i starcia z innymi graczami z całego świata. World Tekken Federation pozwala też śledzić szczegóły walk, a w konsekwencji poprawiać swoją strategię. Start platformy już w przyszłym tygodniu.

Interesującym dodatkiem jest także udział w projekcie Snoop Dogga, dzięki któremu w grze usłyszymy utwór KNOCC ‘EM DOWN poprzedzający kolejną edycję Turnieju Żelaznej Pięści. Jesteśmy ciekawi, jak gwiazdor sobie poradzi w tej roli.

 

Czym jeszcze nowy Tekken nas uraczy?

  • Mecze multiplayer – konkuruj z przyjaciółmi w pojedynkach 2 na 2, 1 na 1 lub 1 na 2
  • Gra w parach – zmierz się w walce, w której każdą z czterech postaci na ekranie kontroluje inny gracz
  • Największa liczba grywalnych postaci – ponad 50 wojowników do wyboru
  • Nowe sceny – walcz w ulubionych krajach z całego świata, w tym na arenie z Polski!
  • Opcje online – nowe opcje sieciowe połączą społeczność graczy jak nigdy dotąd
  • Tryby walki offline – trenuj z najlepszym w klasie samouczkiem, dostosuj wygląd swojego zespołu/postaci i wiele więcej

 

Dodaj komentarz