Razer Game Booster za darmo przyśpieszy komputery graczy

  Firma Razer stawia coraz śmielsze kroki w dziedzinie oprogramowania dla graczy. Rezultatem tego jest program Razer Game Booster – aplikacja, która optymalizuje ustawienia systemowe pod kątem zwiększenia wydajności gier. Ale to nie wszystko. W ramach Game Boostera możemy też podzielić się efektami naszej optymalizacji ze znajomymi, poprzez screenshoty lub wideo z gameplayem. Prostotę i efekty działania Game Boostera, zdaniem producenta, mają docenić zarówno profesjonalni jak i „niedzielni” gracze. Otóż od aktywowania zoptymalizowanego trybu działania użytkownika dzieli zaledwie jedno kliknięcie. Warto przy okazji zaznaczyć, że program Razera to nic innego, jak najnowsza odsłona aplikacji IObit Game Booster, programu nagrodzonego przez CNET aż pięcioma gwiazdkami poddana pewnemu liftingowi i udoskonaleniom. Pierwotną wersją tego oprogramowania pobrano już ponad 100 mln razy.

  – Razer Game Booster idealnie wpisuje się w idee jakie przyświecają naszej firmie – mówi Robert „RazerGuy” Krakoff, prezes Razer USA. – Jesteśmy wielkimi fanami IObit Game Boostera, a misją Razera jest dostarczanie graczom możliwie najlepszych i najprzyjemniejszych doświadczeń płynących z grania. Naszym obowiązkiem jest dostarczanie graczom wszystkich możliwych rozwiązań w tym zakresie, dlatego też zdecydowaliśmy się włączyć w tę koncepcję również oprogramowanie usprawniające system pod kątem grania.

  [youtube id=”GgUeV_4IgT0″ width=”590″ height=”350″ align=”center” caption=”Video caption”]

  Razer Game Booster zawiera następujące tryby działania:

  • Game Mode – Dedykowana graniu, czasowo wyłącza niepotrzebne funkcje systemowe i aplikacje, wykorzystując wszystkie zasoby systemowe wyłącznie na potrzeby gry. Po zamknięciu gry aplikacje i funkcje zostaną przywrócone do pierwotnych ustawień.
  • Calibrate Mode – Upraszcza do maksimum proces konfiguracji wydajności PC poprzez udostępnienie prostej w obsłudze opcji poprawiania ustawień systemowych, defragmentacji oraz aktualizacji starych wersji sterowników.
  • Share Mode – Bonusowa opcja pozwalająca na pochwalenie się znajomym swoimi umiejętnościami  i ustawieniami mi. in. poprzez kreowanie tutorialów stworzonych ze screenów, albo nagrywanych w czasie rzeczywistym filmów.

   

  Razer Game Booster jest póki co dostępny jedynie dla betatesterów. Aby znaleźć się w tym ekskluzywnym gronie, należy wypełnić formularz na specjalnie przygotowanej przez Razera stronie.

   

  Informację nadesłała agencja PR firmy Razer

  Najnowsze wpisy

  Chcesz więcej? Zajrzyj jeszcze tutaj: