Najlepsze recenzje nowych technologii czas zacząć. Ruszamy!

  Zapewne każdy z Was niejednokrotnie stanął przed wyzwaniem, jakim jest zakup komputera, smartfona, tabletu czy innego urządzenia. Ile razy mieliście problem ze znalezieniem odpowiedniego modelu? Ile razy rola sprzedawcy ograniczała się jedynie do wskazania najdroższej możliwej propozycji?

  Nowe technologie rządzą się swoimi własnymi prawami., co sprawia, że kupowanie ich tak bardzo różni się od wyboru lodówki czy odkurzacza. Dziesiątki parametrów, współczynników i nieznanych cech niejedną osobę przyprawiły już o ból głowy. Dlaczego zatem nie ułatwić sobie tego zadania?

  I tutaj do akcji wkracza nasz projekt. Recenzator ma być serwisem, który ułatwi zakupy, pomoże oddzielić przysłowiowe ziarno od plew na sklepowych półkach, a także wskaże najatrakcyjniejsze pozycje dostępne w danym momencie na rynku. Jak to zamierzamy robić? Poprzez wyczerpujące, dokładne i rzetelne testy oraz recenzje produktów.

  Nasze krytyczne oczy będą zatem przeszywały na wylot smartfony, tablety, notebooki, akcesoria i sprzęt komputerowy, a także gry i programy (również mobilne). Tymczasem dla Was przybierze to formę opatrzonych zdjęciami i filmami artykułów, zestawień, porównań i rankingów.

  Obaj z Mateuszem jesteśmy absolwentami dziennikarstwa na UMK. Obaj też pasjonujemy się nowymi technologiami. Przez nasze ręce przeszły już dziesiątki różnych produktów, na których często nie pozostawialiśmy suchej nitki, pisząc dla internetowych mediów. Teraz otwieramy ten internetowy zakątek, aby pracować na swój własny sukces.

  Nie robimy niczego nowego. W sieci od dawien dawna serwisy i portale branżowe testują i recenzują nowości rynkowe. Co ma nas wyróżniać na ich tle? Przede wszystkim jasny, zrozumiały i ukierunkowany na czytelnika system ocen, a także rzetelność i dokładność.

  Jednocześnie jesteśmy otwarci na propozycje i sugestie, które pomogą nam wznieść Recenzatora na wyższy poziom. Namiastkę tego, co dla Was szykujemy możecie już znaleźć w serwisie. Miłej lektury!

  Najnowsze wpisy

  Chcesz więcej? Zajrzyj jeszcze tutaj: