LG Tone+ HBS-730 Blue

Stereofoniczne słuchawki Bluetooth – LG Tone+ HBS-730

– Firma LG jako pierwsza na świecie zademonstrowała technologię VoLTE i wprowadziła na rynek wyposażony w nią smartfon — powiedział Paul Bae, wiceprezes centrum marketingu firmy LG Electronics Mobile Communications. Dzisiaj jesteśmy nadal w czołówce prac nad komercjalizacją VoLTE w związku z globalnym upowszechnieniem LTE. Aby zapewnić klientom znakomitą jakość połączeń w sieciach 4G, LG będzie stale podnosić poprzeczkę w odniesieniu do wszystkich swoich produktów mobilnych, w tym akcesoriów obsługujących technologie LTE i VoLTE.

Koreański producent sprzętu elektronicznego wprowadza nowy model słuchawek stereofonicznych obsługiwanych przez Bluetooth. LG Tone+ HBS-730 trafi na razie wyłącznie na rynek amerykański i azjatycki, ale warto chyba poczekać, aż zawędrują do Europy – producent zapewnia doskonałą jakość dźwięku i rozmów, z uwzględnieniem sieci 4G.

Model LG Tone+ HBS-730 wyposażony został w nowe funkcje i jest ulepszonym następcą modelu LG TONE (HBS-700), który cieszył się dużą popularnością u takich dystrybutorów jak Amazon.com. Nowe słuchawki od LG zapewniają nie tylko głębszy i czystszy dźwięk – obsługują również połączenia VoLTE (Voice over LTE), a ta funkcja ma pozwalać na prowadzenie rozmów z jakością HD pomiędzy posiadaczami urządzeń wyposażonych w tę technologię.

Koreański producent zapewnia, że dzięki wprowadzonym innowacjom model LG TONE+ HBS-730 oferuje lepszą jakość dźwięku w porównaniu do swego poprzednika. Rozszerzeniu uległ rejestr basowy, który teraz efektywnie powiększa dostępną skalę dźwięku, co daje wyraźnie lepszą jakość odsłuchu, która zadowoli najbardziej wymagającego użytkownika. Model LG TONE+ HBS-730 jest także wyposażony w profesjonalny kodek dźwięku aptX, który jest używany przez wysokiej klasy studia muzyczne, nadawców i producentów na całym świecie, ponieważ zapewnia jakość dźwięku CD dzięki automatycznemu przydzielaniu danych audio o dużej pojemności do dostępnego pasma w trakcie transmisji.

Najnowszy model słuchawek od LG przyciągać ma także konsumentów za pomocą rozszerzonego wachlarza dostępnych funkcji, takich jak: Bluetooth Multi-connection umożliwiająca natychmiastowe połączenie modelu LG Tone+ HBS-730 z dwoma smartfonami lub z jednym smartfonem i innym urządzeniem multimedialnym oraz Audible Pairing Assistance (dźwiękowa pomoc w nawiązywaniu połączeń) sygnalizuje status połączenia z innym urządzeniem,
a Vibrating Call Alert powiadamia użytkownika sygnałem wibracji o połączeniach przychodzących.

Użytkownikom do gustu mają przypaść także: Audible Battery Status Alert (ostrzeżenie dźwiękowe o wyczerpywaniu się akumulatora) oraz Mic Mute (wyłączenie mikrofonu). Najprzydatniejsza jednak ma być własna aplikacja LG przygotowana pod kątem Androida, czyli BT Reader – pozwalająca na monitorowanie przychodzących wiadomości SMS  i odczytująca je głosowo przez słuchawki, dzięki czemu użytkownik jest na bieżąco informowany o kolejnych wiadomościach, bez konieczności wyjmowania smartfona z kieszeni.

Czasy rozmowy i gotowości zestawu LG TONE+™ zostały wydłużone odpowiednio do 15 i 500 godzin. Jego elegancka konstrukcja i możliwość noszenia na szyi gwarantują użytkownikowi niezwykły komfort. Zestawy LG TONE+™ będą dostępne w Korei, Stanach Zjednoczonych i Chinach pod koniec tego miesiąca, w kolorach niebiesko-czarnym i biało-perłowym.

Pokaż Komentarze (0)

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.