TP-LINK TL-WDN3200 – nowa dwuzakresowa karta sieciowa, podłączana do USB

TP-LINK TL-WDN3200 jest najnowszą, bezprzewodową kartą sieciową podłączaną do USB i zapewniającą obsługę sieci przesyłających dane w dwóch pasmach – 2,4 GHz oraz 5 GHz

Karta sieciowa TL-WDN3200 zapewnia transmisję danych w obu zakresach i osiąga maksymalną prędkość przesyłu do 300 Mb/s, co zapewnia sumaryczną przepustowość sięgającą aż 600 Mb/s. Warto przy tym zauważyć, że karta umożliwia korzystanie z częstotliwości 5 GHz, co w założeniu ma uodpornić naszą sieć na zakłócenia generowane przez inne urządzenia bezprzewodowe, które najczęściej działają w paśmie 2,4 GHz.

Interfejs USB pozwala na bezproblemową instalację karty zarówno w komputerach stacjonarnych jak i w laptopach czy netbookach. Na obudowie ulokowano przycisk WPS, dzięki czemu użytkownik może błyskawicznie zestawić bezpieczne połączenie z siecią. Nowa bezprzewodowa karta sieciowa TP-LINK oferuje również pełne wsparcie dla standardu WPA/WPA2.

Karta sieciowa TP-LINK TL-WDN3200 ma 24-miesięczną gwarancję i jest już dostępna w sprzedaży. Sugerowana cena detaliczna to 79 zł brutto.

 

Informacja nadesłana przez dział PR firmy TP-Link

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz