Trójwymiarowe, kolorowe etui do iPada

Produkty firmy Apple z założenia nie powalają pod względem dobranych kolorów – minimalizm jest w cenie, więc potentat amerykańskiej elektroniki stawia przede wszystkim na odcienie szarości, biel i srebro. Dużo pozostaje więc w gestii samych użytkowników, którzy mogą zadbać o to by ich sprzęt był bardziej kolorowy – ułatwia to teraz firma Hama, oferując kolorowe etui do iPada 3, które może być ozdobione nawet trójwymiarową grafiką, a także wersję Exclusive.

Te etui do iPada są odpowiedzią na zróżnicowane potrzeby i gusta użytkowników Appla. Każde z nich wykonane jest z wysokiej jakości materiałów i niezwykle praktyczne – ocenia Maciej Kramer z Hama Polska, po czym dodaje – To absolutna nowość na polskim rynku, specjalnie do iPada 3. Wybierając ten model, mamy gwarancję, że nasz tablet wyróżni się w tłumie innych sprzętów.

Propozycja Hama Polska (firmy znanej niegdyś wyłącznie z produkcji sprzętu fotograficznego) naprawdę może ożywić sprzęt od Apple. Nakładane na tylną ściankę urządzenia etui do iPada dostępne jest w trzech wersjach – mamy więc: wijącego się niebieskiego chińskiego smoka, kroczącego w naszym kierunku geparda oraz głowę T-Rexa. Oprócz efektownej grafiki, etui oferuje także wygodny dostęp do wszystkich złącz.

podstawka pod iPada

Hama przygotowała także drugą linię etui do iPada skierowaną do odbiorców bardziej stonowanych i być może biznesowych. Etui Exclusive w kolorze białym i czarnym oraz brązowym i czerwonym (linia Alicante Exclusive) to połączenie idealnej ochrony (przed zarysowaniem i kurzem), przemyślanej funkcjonalności (może służyć jako podstawka) oraz intrygującego designu. W modelu Alicante Exclusive mamy dodatkowo możliwość skorzystania z 3 ustawień podstawki oraz obsługę funkcji Sleep iPad. Dodatkowo, te bardziej ekskluzywne etui do iPada wykonane zostało z prawdziwej skóry.

Ceny etui do iPada z oferty Hama Polska:

iPad 3 na tył 3D, cena 99 zł

iPad 2/3 Alicante Exclusive, cena 249,90 zł

iPad 3 2w1 Exclusive, cena 169,90 zł

Informację prasową nadesłało Hama Pr.

 

Dodaj komentarz