Warlock: Mistrz Magii trafił do polskich sklepów

Recenzowany u nas tytuł, o którym więcej możecie przeczytać w przygotowanym przez nas artykule: To nie do wiary – to czary mary! Recenzja gry Warlock: Mistrz Magii debiutuje właśnie w polskich sklepach. Grę, która trafiła na rodzimy rynek dzięki firmie Cenega można znaleźć nie tylko na półkach z grami komputerowymi, lecz także w dystrybucji cyfrowej, za pośrednictwem platformy Muve.

Warlock: Mistrz Magii dostępny jest w sugerowanej cenie detalicznej 79,99 zł, możliwy jest do nabycia w podwójnej wersji językowej do wyboru: angielskiej oraz z polskimi napisami. Gra, która światową premierę miała na platformie dystrybucji Steam trafia do nas poszerzona o oba wydane do tej pory DLC, których opis znajduje się poniżej:

  • Potężni Lordowie – gracze otrzymają do dyspozycji dwie dodatkowe jednostki, Arcymistrz ostrza i Diablik doradca. Siła tych herosów ujawnia się głównie we wczesnej fazie rozgrywki, skłaniając graczy do agresywnego otwarcia każdej partii.
  • Potęga Jaszczurów – pozwoli wcielić się w Malixalxochi, królową jaszczurzej rasy Koatl. Dzięki jej obecności gracze będą mogli skorzystać z niedostępnych wcześniej jednostek, wzmocnić swoje armie przy pomocy nowych umiejętności obronnych oraz wykorzystać w walce mocarnego Gigantycznego Żółwia.

Warlock: Mistrz Magii, to klasyczna strategia turowa, która zdążyła już podbić serca wielu graczy, w tym jednego z naszych redaktorów. Historia przeniesiona na cyfrową rozgrywkę ma miejsce w w fantastycznym świecie Ardanii, spopularyzowanym w serii gier Majesty. Gracze wcielają się w rolę Wielkiego Maga i próbują zbudować olbrzymie, magiczne imperium, pokonać armię przeciwników i zdobyć tytuł Warlocka.

 

Informację prasową nadesłała Cenega, oficjalny partner Paradox Interactive w Polsce, Czechach oraz na Węgrzech i Słowacji.

 

 

Dodaj komentarz