NEC przedstawia 32-calowy monitor wielkoformatowy MultiSync V322

NEC Display Solutions wprowadza na rynek monitor MultiSync V322, najnowszy model z popularnej serii monitorów wielkoformatowych V. Jest to pierwszy 32-calowy monitor NEC wyposażony w gniazdo opcji  STv2 zgodne ze standardem NEC/Intel OPS.

Nowy model został zaprojektowany w celu spełnienia wysokich wymagań w zastosowaniach Digital Signage, a także w portach lotniczych, włącznie z halami odbioru bagażu, ekranami informacyjnymi i wyświetlaczami przy stanowiskach odprawy pasażerów. MultiSync V322 wyposażono w ekran wysokiej rozdzielczości oraz czujnik natężenia oświetlenia w otoczeniu, minimalizując w ten sposób zużycie energii. Wbudowane głośniki oznaczają niższy koszt instalacji i eliminację zbędnych kabli, natomiast system zarządzania temperaturą pozwala na wykorzystanie monitora w wymagających instalacjach przy jednoczesnym zachowaniu wyjątkowej niezawodności i trwałości.

– Seria NEC MultiSync V cieszy się ogromną popularnością ze względu na wyjątkowo korzystny stosunek ceny do możliwości oraz szeroki wachlarz funkcji. Najnowszy model jeszcze bardziej podnosi poprzeczkę wśród podstawowych monitorów wielkoformatowych, oferując niezrównaną swobodę pracy i sterowania.” – powiedział Thorsten Prsybyl, Product Line Manager Public Displays w NEC Display Solutions Europe. – Dzięki temu monitorowi oraz planowanym przyszłym modelom, NEC może zaoferować rozwiązanie spełniające potrzeby każdego użytkownika, który potrzebuje sprzętu o optymalnym stosunku ceny do możliwości i ma wysokie oczekiwania co do niezawodności i trwałości.

Dodanie gniazda opcji STv2 OPS pozwala na integrację z monitorem mini-komputerów SBC oraz innych opcjonalnych urządzeń, kompatybilnych ze standardem NEC/Intel OPS bez konieczności stosowania urządzeń zewnętrznych. Wśród dostępnych modułów rozszerzeń znajdują się m.in.: komputery PC, karty HD SDI i inne rozwiązania rozszerzające możliwości połączeniowe poza obecne standardy rynkowe dla  monitorów 32-calowych.

NEC MultiSync V322 jest też pierwszym na na świecie monitorem wielkoformatowym z funkcją pełnej kontroli za pomocą SNMP poprzez sieć LAN oraz możliwością wysyłania automatycznych powiadomień e-mail w przypadku wystąpienia nieprzewidzianych problemów, takich jak brak sygnału, przegrzanie lub awaria podświetlenia.

 

Dostępność i gwarancja

NEC MultiSync V322 będzie dostępny na rynku na początku października br. W zestawie z każdym monitorem znajduje się przewód zasilający, kabel VGA oraz instrukcja na płycie CD. Bez dodatkowych opłat można pobrać oprogramowanie do zarządzania poprzez sieć LAN. Wszystkie monitory są objęte standardową, 3-letnią gwarancją (obejmującą również podświetlenie matrycy) obowiązującą w całej Europie.

 

Informacja nadesłana przez dział PR firmy NEC

Dodaj komentarz