Adapter do iPhona Adapter do iPhona

Adapter do iPhona firmy Delock

Delock, niemiecki producent rozwiązań mobilnych, wprowadził na rynek adapter do iPhona, który po podłączeniu do smartfona bądź tabletu firmy Apple umożliwia wyświetlanie zdjęć bezpośrednio z aparatu fotograficznego.

Z jednej strony adapter do iPhona został wyposażony w port USB, zaś z drugiej w 30 pinowe złącze. Takie rozwiązanie umożliwia podłączenie aparatu fotograficznego do sprzętu spod znaku nadgryzionego jabłka. Po zsynchronizowaniu urządzeń możemy nie tylko oglądać zdjęcia na swoim iPhonie lub iPadzie, ale również je zapisywać.

Mała obudowa o wymiarach 3,7 x 3,0 x 0,9 cm oraz niska waga umożliwiają transport adaptera w małej kieszeni. Dzięki temu w każdej chwili jesteśmy gotowi, by pokazać znajomym nowe zdjęcia z wyprawy w egzotyczne kraje bądź z ostatniej imprezy wprost z aparatu. Biały kolor i ciekawy design to znaki rozpoznawcze produktów marki Apple, które prezentują się nowocześnie i elegancko.

Adapter do iPhona i iPada objęty jest 3 letnią gwarancją, a cena detaliczna sugerowana przez dystrybutora – Impakt wynosi 29 złotych.

[toggle title=”Cechy produktu – informacja producenta”]

  • Możliwość podłączenia aparatu do iPada / iPhone’a
  • Możliwość oglądania i zapisywania zdjęć
  • Złącza: 30 pin iPad / iPhone męskie> USB-żeńskie
  • Wymiary: 3,7 x 3,0 x 0,9 cm ze złączem
  • Kolor: biały
  • Wymagania systemowe: wolny port 30 pin iPad / iPhone

[/toggle]

Informację rpasową nadesłała firma Entrymedia.