Test Moto X Style. Nie ma to jak czysty Android!

Test Moto X Style był jedną z najprzyjemniejszych czynności ostatnich miesięcy. Dlatego moja recenzja smartfona będzie dość obszerna. Lubię czystego Androida, którego nie skaża się ociężałymi nakładkami graficznymi, a takiego właśnie posiada testowana Motorola. Na tym jej zalety jednak się nie kończą.

Najlepsze smartfony do 1000 zł – moje propozycje, które testowałem

Dobry smartfon nie musi być drogi. W trakcie mojej pracy przekonuję się o tym bardzo często. Dlatego zebrałem tutaj najlepsze smartfony do 1000 zł, które z czystym sumieniem mogę polecić. Są to urządzenia, które miałem w dłoniach, przez kilka tygodni testowałem oraz zrecenzowałem tu i ówdzie. Swoją decyzję popieram zatem osobistymi doświadczeniami. Zatem jakiego smartfona kupić do tysiąca złotych?

Test Prestigio 7600 DUO. Prestiżowy phablet ze średniej półki

Popularność phabletów przerosła chyba nawet oczekiwania ich twórców. Modę na duże wyświetlacze zapoczątkował Samsung z modele Galaxy Note. Potem rynek zalały dziesiątki alternatyw. Swój udział w tym segmencie chcą mieć również mniejsi producenci, czego dowodem jest testowany dziś phablet Prestigio 7600 DUO.

Test Huawei Ascend Y530. Tani smartfon dla każdego?

Firma Huawei na tle innych producentów smartfonów wyróżnia się tym, że potrafi wprowadzić na rynek urządzenie o nieco lepszej specyfikacji, skutecznie trzymając przy tym w ryzach cenę. Dowodem tego jest chociażby ich najnowszy flagowiec, Ascend P7, który mimo wyśrubowanych parametrów wcale nie pustoszy portfela.

Test Kazam Trooper X5.5. Duży smartfon za małe pieniądze

Dolna półka cenowa na rynku smartfonów jest niczym dżungla rządząca się własnymi prawami. Znajdziemy tutaj bardzo egzotyczne marki smartfonów, nierzadko zaskakujące unikatowymi rozwiązaniami. Kolejni producenci udowadniają, że dobry smartfon nie musi kosztować 2-3 tysięcy złotych. Czy Kazam Trooper X5.5 wpisuje się w tę regułę?

Najlepszy smartfon za złotówkę? Test Orange Reyo

Rynek smartfonów powoli dojrzewa. W segmencie high-endu niewiele już się dziś zmienia – premiery topowych smartfonów nie fascynują jak kiedyś. Producenci inwestują zatem w dolne półki cenowe, gdzie, choć marża nie jest tak wysoka, kryją się duże zyski i rzesze klientów do oczarowania. Tutaj jednak zdołali już zakorzenić się inni, jak chociażby ZTE. Chiński koncern nie ma zamiaru oddawać pola konkurentom i dlatego we współpracy z Orange wprowadza do oferty smartfona Orange Reyo, który ma kusić klientów jako dodatek do abonamentu za symboliczną złotówkę.

Test smartfona Huawei Ascend P6. Elegancki i szykowny telefon dla kobiety

Rynek smartfonów zdominowała ostatnio pogoń za modelami wyposażonymi w ogromne wyświetlacze. Producenci odstawiają na bok kompromisy takie jak chociażby wielkość naszych kieszeni, i dodają cal po calu, konstruując urządzenia o monstrualnych rozmiarach. Testowany dziś Huawei Ascend P6 wydaje się przeczyć temu trendowi. To smartfon kompaktowy, bardzo zgrabny i smukły. Jakie jeszcze atuty skrywa?