CI Games zapowiada Lords of the Fallen. Premiera w 2014 roku

CI Games oficjalnie potwierdziło swoją kolejną grę. Lords of the Fallen ma być wymagającą gra fantasy action-RPG i trafić w gusta miłośników niebanalnego i strategicznego podejścia do trzecioosobowych gier akcji i RPG. W Lords of the Fallen mamy zagrać na komputerach PC i konsolach następnej generacji w 2014 roku.

– Najważniejszym celem zespołu pracującego nad Lords of the Fallen jest spełnienie oczekiwań graczy poszukujących prawdziwych wyzwań. Już od samego początku rozgrywki, Lords of the Fallen zapewni intrygującą i wciągającą rozgrywkę. Wyjątkowo spektakularni przeciwnicy, eksploracja każdego zakątka autorskiego uniwersum, czy swobodne modyfikowanie umiejętności i wyposażenia postaci – wszystko to zapewni ogromną satysfakcję i przyjemność z postępów w grze ambitnym graczom. – komentuje Tomasz Gop, producent wykonawczy w CI Games.

Lords of the Fallen to, jak podkreślają twórcy, hardkorowa gra action-RPG posiadająca taktyczny system walki oraz różnorodne ścieżki rozwoju postaci. Akcja gry została osadzona w rozbudowanym uniwersum, w którym opuszczeni przez Boga ludzie każdego dnia walczą o przetrwanie. Gracze wcielą się w postać o imieniu Harkyn, podejmującą się misji zlikwidowania źródła nieśmiertelnej i niszczącej siły. Przemierzą świat podzielony konfliktami sprzymierzeńców Upadłego Boga z jego kontestatorami i podczas podróży podejmą szereg ważnych decyzji, które mają wpłynąć nie tylko na bohatera, ale na cały otaczający świat i fabułę.

Grywalna wersja Lords of the Fallen zostanie zaprezentowana na żywo podczas targów E3, które odbędą się w Los Angeles Convention Center już w dniach 11-13. czerwca 2013 r.

 

Informacja nadesłana przez agencję Koolthings