Creative MA200 – kolorowe słuchawki dla smartfonów z Androidem

Creative MA200 to dostępne w pięciu wariantach kolorystycznych niewielkie słuchawki stworzone z myślą o współpracy z systemem Android. Wyposażone zostały w 8-milimetrowe przetworniki neodymowe, które mają zapewniać wyraźne basy (podobno efekt dobrze odczują w szczególności miłośnicy muzyki typu dance czy house). Ponadto słuchawki zapewniają izolację akustyczną, a więc słuchana muzyka nie zostanie zakłócona dźwiękami z otoczenia.

Creative MA200 to nie tylko możliwość słuchania muzyki. Zestaw wyposażony został również we wbudowany mikrofon. Obsługiwany jest on za pomocą jednego przycisku umieszczonego  na kablu, który pozwala na odbieranie rozmów telefonicznych. Ponadto za pomocą przycisków na kablu można kontrolować odtwarzacz w smartfonie. W rezultacie, aby włączyć lub zatrzymać muzykę, nie trzeba wyjmować telefonu z kieszeni czy torby.

Kompatybilność słuchawek MA200 z systemem Android ma pozwalać, za pomocą aplikacji dostępnych na platformie Google Play, wzmacniać efekty dźwiękowe odtwarzanej muzyki. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie by użytkownicy innych odtwarzaczy korzystali z zestawu Creative MA200. Słuchawki posiadają 1,2-metrowy kabel zakończony 4-stykową pozłacaną wtyczką minijack 3,5 mm, dzięki czemu możliwe jest podłączenie go do praktycznie każdego urządzenia.

W niewielkim, kolorowym pudełku oprócz samego zestawu MA200, umieszczone zostały 3 pary wkładek dousznych w rozmiarach S, M i L. Zestaw słuchawkowy Creative MA200 będzie dostępny w lutym 2013 roku. Jego cena detaliczna wyniesie 119 zł.

 

Informacja nadesłana przez agencję PowerSales