Czytnik kart pamięci do tabletów Samsung Galaxy Tab Czytnik kart pamięci do tabletów Samsung Galaxy Tab

Czytnik kart pamięci do tabletów Samsung Galaxy Tab

Delock, niemiecki producent elektroniki użytkowej, wprowadził na rynek polski czytnik kart pamięci do tabletów Samsung Galaxy Tab. Nowy produkt ma być w pełni kompatybilny z urządzeniami koreańskiego producenta i być lekiem na ich nietypowe złącze systemowe.

Czytnik kart pamięci do tabletów Samsung Galaxy Tab został zapatrzony w złącze 30 pinowe, które jest dedykowane urządzeniom koreańskiego producenta. Z drugiej strony urządzenia użytkownik ma do dyspozycji kilka portów na popularne karty typu flash. Małe gabaryty pozwalają mieć czytnik zawsze przy sobie bez względu na miejsce.

Czytnik posiada funkcję hosta OTG, który pozwala komunikować się urządzeniom w standardzie USB bez udziału komputera (pełniącego funkcję hosta). Takie rozwiązanie umożliwia np. podłączenie do tabletu (wspierającego technologie HOST USB), dysków zewnętrznych jak pendrive czy karta pamięci i przesyłanie danych pomiędzy urządzeniami.

Mała, solidna obudowa o wymiarach 4,2 x 5,0 x 1,9 cm oraz niska waga umożliwiają transport urządzenia nawet w kieszeni. Klasyczny, czarny kolor, ciekawe, minimalistyczne wzornictwo sprawiają, że czytnik kart pamięci do tabletów Samsung Galaxy Tab prezentować się ma elegancko, a przy tym być bardzo funkcjonalny.

Czytnik kart pamięci do tabletów Samsung Galaxy Tab objęty jest 3 letnią gwarancją, a cena detaliczna sugerowana przez dystrybutora – Impakt, wynosi 39 złotych.

Cechy urządzenia (informacja producenta):

  • Kompatybilny z Samsung Galaxy Tab
  • Złącze: 30 pin męskie> 1 x USB-żeński do pamięci USB;1 x SD / SDHC / MS / MMC; 1 x M2 / TF Slot
  • Obsługuje funkcję OTG
  • Dane medium może być używany tylko w formacie FAT32
  • Wymiary: 4,2 x 5,0 x 1,9 ) bez złącza
  • Kolor: czarny
  • Wymagania systemowe: tablet Samsung z 30 pinowym portem

Informację prasową nadesłała firma Entrymedia.