Dziś premiera Dead Island Riptide

Wydawnictwo Techland informuje, że już dziś dostępna jest gra – Dead Island Riptide. Produkt jest dostępny w sklepach w całej Polsce w sugerowanej cenie detalicznej 89,90 zł na platformę PC oraz 179,90 zł na PS3 oraz Xbox360.

[youtube id=”bCOtvge6-Y8″ width=”590″ height=”350″ align=”center” caption=”Wideo prezentujące akcję promocyjną poprzedzającą premierę.”]

Riptide to konsekwencja rynkowego sukcesu Dead Island. Jak zapewniają twórcy, jest to idealna okazja, aby zanurzyć się w bogatym uniwersum gry i ponownie, ale w zupełnie nowych okolicznościach rozpocząć walkę z pandemią zombie. Łatwo nie będzie – Palanai jest jeszcze mniej gościnna niż Banoi, a zombie apokalipsa powoli opanowuje także nasz kraj. Najwyższa pora zmierzyć się z zombiakiami w Dead Island Riptide.

Producent podkreśla, że Dead Island Riptide to kontynuacja światowego hitu. Marka Dead Island to aktualnie najlepiej i najszybciej sprzedająca się polska gra na świecie. W obecnym momencie według danych Techlandu osiągnęła wynik 5 mln sprzedanych egzemplarzy.

 

Informacja nadesłana przez dział PR Techlandu