słuchawki Molami słuchawki Molami

Eleganckie słuchawki Molami wyglądają jak biżuteria

Hama Polska wprowadza na nasz rodzimy rynek designerskie słuchawki dla miłośniczek muzyki. Fakt, przez który sprzęt nazwany Molami uznawany jest za produkt dla kobiet, to przede wszystkim ich wygląd, za który odpowiedzialna jest szwedzka projektantka Mari von Euler we współpracy z firmą Zound Industries. Słuchawki, które mają idealnie pasować do wieczorowych kreacji, zachwycać mają również wysoką jakość doznań dźwiękowych.

Maria Von Euler, znudzona banałem oferowanym kobietom – przesłodzonymi motywami kwiatów i wszelkimi odcieniami różu, postanowiła zaproponować paniom niezwykłą ideę „dźwięku, który zadaje szyku”, czyli niebanalnych, modowych urządzeń przekazujących ulubioną muzykę. Dla swojego nowego projektu zatytułowanego Molami szwedzka projektantka zarezerwowała jedynie czerń i biel, uzupełniając je srebrem lub 18-to karatowym złotem. Użyła materiałów takich jak m.in. skóra, zamsz, jedwab czy szyfon, czyli dotąd nie spotykanych w świecie zdominowanym przez plastik, membrany i silikon.

Molami nie dość, że wyglądają jak biżuteria prosto z modnego butiku, to jeszcze zapewniać mają wysoką jakość dźwięku, dzięki czemu ma on być krystalicznie czysty, a szumy maksymalnie usunięte. Mają także być jak „mała czarna” – eleganckie, modne i pasujące do wielu okazji.

Słuchawki Molami stają się produktem pożądanym przez kobiety na całym świecie. Za ich zaprojektowanie odpowiedzialna jest bowiem designerka, a któż inny lepiej zrozumie kobiety jak właśnie stuprocentowa kobieta? – mówi Marcin Krych z Hama Polska.

Jesteśmy przekonani, że Polki ceniące nie tylko wysokiej jakości dźwięki, ale także niebanalny styl, będą chciały cieszyć się wspaniałym produktem Zound Industries, dlatego firma Hama rozważa wprowadzenie tych unikalnych słuchawek do swojej oferty.

 

Informację prasową o słuchawkach Molami przysłała firma Hama Polska.