Fotograficzna torba Jazz od firmy Tamrac

  Firma Impakt, zajmująca się dystrybucją elektroniki użytkowej i akcesoriów do niej, wprowadziła do sprzedaży serię toreb marki Tamrac przeznaczonych dla miłośników fotografii. Wśród nich znajdują się etui do kompaktowych aparatów, plecaki, a także pokrowce na większe aparaty DSLR i dodatkowe akcesoria foto. Czy fotograficzna torba Jazz ma szansę stać się niezbędnym akcesorium posiadaczy profesjonalnych sprzętów?

  Nowa kolekcja Jazz, wcześniej nie dostępna w Polsce zawiera kolorowe, lekkie torby dedykowane odbiorcom o mniej zasobnym portfelu. Do wyboru użytkownik ma torby na lustrzanki, torby na aparat z dużym zoomem lub małe etui na sprzęt o niewielkich gabarytach typu „point&shot”.

  W skład najnowszej kolekcji Jazz wchodzą modele: 20, 25 i 36 w których użytkownik w zależności od potrzeb może schować aparat i niezbędne akcesoria. Modele 45, 52 i 54, oprócz aparatu, pomieszczą zewnętrzną lampę błyskową oraz dodatkowy obiektyw. Najmniejsza z nich, torba Jazz 11 to idealna ochrona dla kompaktów. Nie zajmuje wiele miejsca i można ją schować do podróżnej torby czy plecaka.

  Seria Jazz to również plecaki: tradycyjne dwuramienne i modele jednoramienne – Sling. W zależności od modelu pomieszczą lustrzankę wraz z obiektywem, zewnętrzną lampę, od 1 do 4 dodatkowych obiektywów oraz szereg akcesoriów. Modele Jazz 78 i 83 posiadają komorę na tablet, a Jazz 85 miejsce na netbooka o przekątnej do 13 cali.
  Torby wykonane są bardzo dobrej jakości materiałów z dobrze przemyślanymi rozwiązaniami, które umożliwiają szybki dostęp do sprzętu. Produkty Tamrac przed wejściem na rynek przechodzą drobiazgową kontrolę jakości. Wszystkie produkty serii Jazz, w tym szwy i zamki są objęte 5 letnią gwarancją.

  Najtańsza fotograficzna torba Jazz dostępna jest już od 30 złotych.

  Informację prasową nadesłała firma Entrymedia.

  Najnowsze wpisy

  Chcesz więcej? Zajrzyj jeszcze tutaj: