Genius KB-G265 – klawiatura dla graczy i nie-graczy

Genius KB-G265 to klawiatura dedykowana przede wszystkim graczom. Jest to ulepszona wersja modelu KB-G255, który miał swoją premierę w ubiegłym roku. Klawiatura wyposażona została w 20 klawiszy z funkcją anti-ghosting, mającą zapobiegać blokowaniu się urządzenia, przy wciśnięciu wielu przycisków jednocześnie. W komplecie z klawiaturą otrzymujemy dodatkowo osiem nakładek na klawisze, kolorystycznie różniących się od podstawowych.

Częstotliwość próbkowania portu USB to 1000 Hz. W związku z tym reakcja na naciśnięcie klawisza ma być ośmiokrotnie szybsza niż w przypadku standardowych klawiatur, gdzie próbkowanie wynosi 125 Hz. Niebieskie podświetlenie klawiatury może być w każdym momencie wyłączone. Zastosowanie dwóch dodatkowych portów USB 2.0 pozwala na podpięcie bezpośrednio do klawiatury dodatkowych urządzeń peryferyjnych, np. myszy lub pamięci przenośnej.

Klawiatura Genius KB-G265 posiada też osiem przycisków funkcyjnych umożliwiających dostęp do m.in. odtwarzania multimediów, kontroli przeglądarki internetowej czy podstawowych funkcji systemu Windows. Obudowa klawiatury posiada też wgłębienia pozwalające uporządkować kable na biurku.

Klawiatura Genius KB-G265 objęta jest 24-miesięczną gwarancją producenta, a jej sugerowana cena detaliczna wynosi 110 zł.

 

Informacja nadesłana przez agencję WĘC PR