Genius Maurus X – jeszcze jedna mysz dla graczy od Geniusa

Maurus X należy do skierowanej do graczy serii produktów GX Gaming. Oferuje czas reakcji na poziomie 1 ms i umożliwia zmianę rozdzielczości w trakcie pracy za pomocą przycisku umieszczonego w górnej części konstrukcji. Użytkownik ma do dyspozycji kilka ustawień DPI: 800, 1600, 2400, 3200 i 4000. Obudowa myszy Genius Maurus X została wykonana z tworzywa sztucznego. Boczne krawędzie wykończono natomiast gumą, która ma zapewniać pewniejszy chwyt. Łączący mysz z komputerem opleciony kabel ma długość 1,8 m. Dodatkowo całość obciążono metalowym odważnikiem o wadze 50 gramów. Producent zapewnia, że urządzenie wytrzyma 8 mln kliknięć.

[youtube id=”pE2XZplKag8″ width=”590″ height=”350″ align=”center” caption=”Wideoprezentacja myszy Genius Maurus X”]

Dołączone oprogramowanie o nazwie Scorpion UI pozwala na skonfigurowanie do 40 makr, które są zapisywane w pamięci urządzenia. Oprogramowanie współpracuje z systemami z rodziny Windows (8/7/Vista/XP).

Mysz Genius Maurus X objęta jest 24-miesięczną gwarancją producenta. Cena myszy po premierze ma wynieść ok. 109 złotych. W zestawie, oprócz samej myszy, umieszczono płytę CD z oprogramowaniem, skróconą instrukcję obsługi oraz dodatkowe ślizgacze.

 

Informacja nadesłana przez agencję WĘC PR