Aivia Osmium_top Aivia Osmium_top

GIGABYTE Aivia Osmium – ergonomiczna i cicha klawiatura dla graczy

GIGABYTE wprowadza na polski rynek klawiaturę Aivia Osmium, która ma sięspodobać wymagającym graczom. Urządzenie wykonane zostało między innymi z Osmu, metalu z rodziny platynowców, co w zapewnieniu producenta ma być wyrazem doboru materiałów najwyższej jakości. Dodatkowym atutem mają być przełączniki mechaniczne typu Cherry Red oraz port USB 3.0. Ponadto produkt GIGABYTE wspiera technologię anti-ghosting, dzięki której klawiatura poprawnie odczytuje wiele klawiszy naciśniętych w tym samym momencie.

Klawiatura mechaniczna Aivia Osmium wykorzystuje silnik GIGABYTE GHOST, który pozwalać ma na definiowanie zaawansowanych makr. Intuicyjny interfejs do konfiguracji pozwala na zapisywanie i przełączanie pomiędzy profilami a każdy z nich możemy zdefiniować dla różnych gier. Klawiatura wyposażona jest w pięć pojedynczych klawiszy makr oraz pięć różnych profili gier dostosowywanych do indywidualnych preferencji. A rozbudowane oprogramowanie pozwala na przechowywanie do 70 makr.

[youtube id=”Z4EFIKvNNzA” width=”590″ height=”350″ align=”center” caption=””]

Aivia Osmium wyposażona jest port USB 3.0, który pozwala na korzystanie z tego interfejsu zaimplementowanego na płycie głównej. Dzięki temu jeśli gracze nie posiadają złącza USB 3.0 w swojej obudowie, a ich płyta główna obsługuje ten standard mogą oni w pełni wykorzystać jego możliwości podłączając np. dysk zewnętrzny do portu w klawiaturze.

Nowym elementem klawiatury są dwa analogowe, podświetlane pokrętła służące do kontrolowania głośności i poziomu podświetlenia klawiszy. Dodatkowo Aivia Osmium jest wyposażona w dostawianą podpórkę pod nadgarstek.

Sugerowana cena detaliczna klawiatury Aivia Osmium wynosi: 435 zł brutto.

 

Informację prasową nadesłało MANEJO Public Relations.