Razer DeathStalker Ultimate – najinteligentniejsza klawiatura w historii

KOLONIA/NIEMCY (gamescom 2012) – Firma Razer, światowy lider w produkcji wysokiej jakości sprzętu dla graczy, po raz kolejny podniosła poprzeczkę w świecie technologii prezentując nową klawiaturę gamingową Razer DeathStalker Ultimate wyposażoną w wielokrotnie nagradzany interfejs Switchblade (Switchblade UI).

[image src=”https://recenzator.pl/wp-content/uploads/2012/08/RZRlogo_green.jpg” align=”center” alt=”image” width=”590″ height=”250″ caption=””]

Switchblade UI w Razer DeathStalker Ultimate to uznane przez graczy i media połączenie panelu LCD i klawiatury LED z możliwością przypisywania funkcji. Zaprezentowany po raz pierwszy w koncepcie Razer Switchblade, został przeniesiony do laptopa gamingowego Razer Blade oraz klawiatury Star Wars™: The Old Republic™. To jedyny w swoim rodzaju interfejs rozszerzający funkcjonalność klawiatury o panel kontrolny z 10 dynamicznymi, adaptacyjnymi klawiszami dotykowymi, do których można przypisywać komendy, makra, umiejętności oraz czary, co pozwala osiągnąć miażdżącą przewagę nad innymi graczami. Dzięki oprogramowaniu Razer Synapse 2.0 na każdym z klawiszy można wyświetlić dowolny obraz, co sprawia, że DeathStalker Ultimate jest najinteligentniejszą klawiaturą na rynku.

Panel LCD posiada dwa tryby. W pierwszym ustawieniu panel LCD wyświetla najważniejsze informacje w grze, takie jak: zadanie obrażenia lub heals-per-second w nowej aplikacji Battle Logger dla Star Wars: The Old Republic lub timery, które pozwalają kontrolować wydarzenia w grze przy użyciu aplikacji Razer Gamer Timer. To ustawienie wspomaga intuicyjne wykonywanie wielu zadań naraz dzięki możliwości wyświetlania zewnętrznych aplikacji, takich jak YouTube jak również większości portali społecznościowych. Dzięki temu gracze mogą zaktualizować swój status z poziomu panelu LCD, jednocześnie pozostając zalogowanymi w świecie gry.

Drugi tryb funkcji panelu to wysoce czuły trackpad typu multi-touch z wbudowanym intuicyjnym systemem sterowania gestami, oferującym alternatywną metodę nawigacji w grze oraz poza nią.

 

Lista Funkcji Razer

 • Trackpad
 • Numpad
 • Macro Recorder
 • Gaming Mode
 • Browser
 • YouTube
 • Facebook
 • Twitter
 • Gmail
 • Clock
 • Screenshot
 • Game Timer


Aplikacje dedykowane

 • Star Wars™: The Old Republic™ Combat Logger
 • I wiele innych…

W trybie gamingowym, klawiatura Razer DeathStalker Ultimate posiada zaawansowany anti-ghosting do 10 klawiszy. Użytkownicy mogą więc wykorzystywać jednocześnie tyle klawiszy ile mają palców, płynnie i precyzyjnie dyrygując wydarzeniami w grze.

Dzięki funkcji Razer Synapse 2.0, nowatorskiemu systemowi zapisu ustawień w chmurze, Razer DeathStalker Ultimate automatycznie zachowuje ustawienia osobiste i profile klawiatury w chmurze. Zapisane ustawienia można odtworzyć na każdym komputerze, przy użyciu jakiejkolwiek klawiatury Razer DeathStalker Ultimate, dzięki czemu klawiatura jest gotowa do gry niezależnie od tego, gdzie się znajdujesz.

„Wraz z intuicyjnym Switchblade UI na klawiaturze Razer DeathStalker Ultimate chcemy zaoferować graczom wzbogacenie doświadczeń związanych z rozgrywką oraz zapewnić pełną i intuicyjną kontrolę nad grą.” – mówi Robert „RazerGuy” Krakoff, prezes Razer USA. „Ściśle współpracujemy z niezależnymi producentami oprogramowania w celu zintegrowana API ich gier z Switchblade UI, aby wzbogacić doświadczenia podczas rozgrywki. Jestem podekscytowany tym, że tworzymy nowatorską technologię dostępną dla graczy z całego świata. Nie mogę się doczekać wprowadzenia większej ilości aplikacji dedykowanych dla poszczególnych gier.”

Wraz z rewolucyjną klawiaturą Razer DeathStalker Ultimate, Razer wprowadził klawiaturę gamingową Razer Deathstalker. Razer DeathStalker posiada standardowy układ klawiatury z panelem klawiatury numerycznej zamiast Switchblade UI. Razer DeathStalker jest utrzymany w tej samej stylistyce i posiada te same rozwiązania techniczne co Razer DeathStalker Ultimate: anti-ghosting do 10 klawiszy, infrastrukturę, klawisze typu chiclet, oraz obsługę systemu Synapse 2.0.

Cena: US $249,99 / EU €249,99

Dostępność:

Razerzone.com – Wrzesień 2012

Świat – Wrzesień 2012