Hama torba Pro Solutions Hama torba Pro Solutions

Torba Pro Solutions i inne wytrzymałe akcesoria do przechowywania laptopa

Z okazji przedświątecznego okresu w sklepach, firma Hama wprowadza do swojej oferty sprzedażowej nowe akcesoria, które przydadzą się użytkownikom chcącym bezpiecznie przechowywać swoje laptopy. Torba Pro Solutions Pro Solutions Light oraz zestaw Cuvio mają zachwycić użytkowników swoją wszechstronnością.

Producent zapewnia, że torba Pro Solutions, jak i jej „siostra” Pro Solutions Light idealnie spełniają warunki bezpiecznego przechowywania laptopa i wygody noszenia przez użytkownika. Obydwa akcesoria wykonane są z wytrzymałego materiału, odpornego na przetarcia. Producent zastosował również specjalne stopki chroniące spód torby przed wilgocią i brudem. Notebook przechowywany w torbie Pro Solutions może czuć się zatem wyjątkowo bezpiecznie. Komfort użytkowania ma wzmagać z kolei pasek na ramię oraz dwa solidne uchwyty z dodatkowym obiciem, które powinny sprawiać, że torbę zawsze nosi się wygodnie. Podróżnicy mogą skorzystać z paska, służącego do zamocowania torby do rączek walizki. Dzięki licznym kieszeniom, przegrodom czy schowkom w torbie zmieszczą się dokumenty i dodatkowe przedmioty takie jak: telefon komórkowy, akcesoria do laptopa, długopisy,  pamięć USB. Oba modele różnią się pomiędzy sobą jedynie drobnymi detalami, torba Pro Solutions posiada m.in. organizer.  Torby przeznaczone są dla komputerów o przekątnej ekranu 15,6 cala.

Ciekawym rozwiązaniem w mniemaniu producenta – Hama – ma być również zestaw Cuvio, który opisywany jest jako „torba  z niespodzianką”. W rzeczywistości Cuvio ma być zestawem praktycznych akcesoriów do notebooka  zawierający trzyprzyciskową mysz optyczną z sensorem optycznym 800- dpi, wtyk USB oraz urządzenie Plug and Play. Poręczna torba z miękko wyścielonym wnętrzem ma za zadanie idealnie chronić sprzęt przez zakurzeniem, zabrudzeniem, uszkodzeniem. Jej praktyczne elementy to błyskawiczny zamek umożliwiający szybki dostęp, regulowany pasek na ramię oraz płaski uchwyt. Torba Cuvio również dedykowana jest dla komputerów o przekątnej ekranu 15,6 cala.

Ceny zestawów od firmy Hama Polska:

  • Zestaw do notebooka Cuvio – 129,00 złotych
  • Torba Pro Solutions – 229,00 złotych
  • Torba Pro Solutions Light– 199,00 złotych.

 

Informację i zdjęcia przedstawiające jak wygląda torba Pro Solutions i inne akcesoria Hama nadesłała firma White-Magick Sp. z o.o.