Głośniki Angry Birds Głośniki Angry Birds

W Polsce dostępny jest już mini głośnik Angry Birds od Gear4

Oglądaliśmy je na zagranicznych portalach, mogliśmy je zamawiać z zachodnich sklepów, a od dziś możemy je również znaleźć w polskich sklepach. Rodzimi klienci – fani mobilnej gry z wściekłymi ptakami w roli głównej, dzięki nowej ofercie Gear4 mogą teraz nabyć mini głośnik Angry Birds. Producent zapewnia, że pomimo niewielkich rozmiarów, w tym uroczym urządzeniu tkwi ogromna moc.

Mini głośnik Angry Birds dostępny jest w linii pięciu urządzeń, z których trzy to postaci z podstawowej wersji gry, zaś dwie kolejne z jej kontynuacji – Angry Birds Space. Każdy z głośników swobodnie mieści się w dłoni dorosłego człowieka – ich waga waha się od 90 do 130 gramów. Urządzenia można rozłożyć, przekręcając delikatnie ich górne części, dzięki czemu modyfikuje się wzmacnianie basów i sprawia, że te niewielkie postaci wydają z siebie potężny, zaskakujący, jak na ich wymiary, dźwięk.

Głośniczki wyposażone są w kable USB, dzięki którym można je wygodnie i szybko ładować – naładowane do pełna głośnik Angry Birds, jest w stanie grać nieprzerwanie do 8 godzin. Dzięki temu, a także swym kompaktowym wymiarom, mini głośnik Angry Birds od Gear4 ma szansę na idealne sprawdzenie się, na przykład w podróży. Każdy z nich posiada kabelek zakończony standardową wtyczką 3.5 mm, co sprawia, że można go podłączyć do każdego urządzenia nadawczego – smartfona, tabletu, odtwarzacza MP3, laptopa, czy komputera stacjonarnego. Co więcej, konstrukcja głośniczków pozwala na stworzenie między nimi połączenia liniowego –  można więc utworzyć długi, kolorowy łańcuch „wściekłego” brzmienia.

Mini głośnik Angry Birds od Gear4 dostępny jest w sprzedaży w sieciach sklepów Media Markt, Saturn i Redcoon. Ich cena wynosi 99 złotych.