Wkrótce zobaczymy smartfony MODECOM XINO

MODECOM XINO to nowa linia smartfonów działających pod kontrolą najnowszej wersji systemu Android 4.2 Jelly Bean.

MODECOM XINO Z46 X4 wyposażono w czterordzeniowy procesor MTK6589 Quad Core Cortex-A7 o częstotliwości taktowania 1.2 GHz oraz GPU PowerVR SGX544MP. Treści wyświetlane są na 4.6-calowym ekranie OGS z matrycą IPS o rozdzielczości 960 x 540 pikseli. Smartfon posiada również 1 GB pamięci RAM oraz slot na karty pamięci (max 32 GB). MODECOM XINO Z46 X4 posiada też slot na dwie karty SIM (Dual SIM) umożliwiający korzystanie z obu kart jednocześnie.

Jak zapowiada producent, MODECOM XINO Z46 X4 to pierwszy w tym segmencie produktowym smartfon działający pod kontrolą najnowszej wersji systemu operacyjnego Android 4.2 Jelly Bean. Według jego zapewnień w popularnych benchmarkach (prawdopodobnie mowa tutaj o AnTuTu) smartfon uzyskuje wynik 14.000 punktów.

Producent zadbał też o obecność podstawowych modułów łączności (GPSA-GPS, WiFi, Bluetooth) oraz funkcję transferu danych w standardzie HSPA+ (do 21 Mb/s). Urządzenie posiada też czujniki: przyspieszenia, położenia, zbliżeniowy, światła oraz pola magnetycznego.

Do zdjęć i wideorozmów posłużą dwa aparaty fotograficzne: przedni o rozdzielczości 3 Mpix i tylny o rozdzielczości 8 Mpix z autofokusem i diodą doświetlającą LED, nagrywający wideo w rozdzielczości 720p. Ponadto, wewnątrz obudowy umieszczono baterię o pojemności 2050 mAh. Producent zapewnia, że pozwoli ona na pracę urządzenia przez 400 godzin w trybie czuwania.

 

Informacja nadesłana przez dział PR firmy MODECOM

Dodaj komentarz