Akcesoria samochodowe Peiying na świąteczny prezent

Peiying zapowiada swoją świąteczną ofertę na grudzień. Firma przygotowała akcesoria samochodowe, które mają być dobrym pomysłem na prezent dla wszystkich, którzy często podróżują.

Peiying wprowadza do oferty wideo rejestrator PY0011 z regulowanym uchwytem oraz wyświetlaczem LCD o przekątnej 2.7 cala  pracującym w rozdzielczości 960 x 240 px. Pozwala on na nagrywanie tego, co dzieje się na trasie w jakości Full HD (1920 x 1080 pikseli). Zebrany materiał jest zapisywany na karcie pamięci MicroSD (nośnik o rozmiarze 4 GB w zestawie). Można go potem odtworzyć bezpośrednio na małym ekranie lub innym urządzeniu dzięki wyjściu HDMI. Peiying PY0011 wyposażony został w mikrofon, głośnik, a także moduł GPS, co pozwala podczas oglądania materiału śledzić na mapie przebytą trasę. Sugerowana cena detaliczna: 449 zł.

Monitor samochodowy Peiying PY-TR1072 został wyposażony w ekran o przekątnej 10.1 oraz napęd optyczny odtwarzający płyty DVD. Nie zabrakło też slotu na karty SD oraz wejścia USB dla pendrive’ów. Urządzenie posiada funkcję transmitera FM, co umożliwia bezprzewodowe odtwarzanie dźwięku w głośnikach pojazdu poprzez radio samochodowe. Sugerowana cena detaliczna: 799 zł.

Nawigacja Peiying PY-GPS7005 posiada 7-calowy wyświetlacz o rozdzielczości 800 x 480 px. Poza podstawowymi funkcjami urządzenie umożliwia odtwarzanie plików muzycznych, filmów, zdjęć a także plików tekstowych. Moduł Bluetooth pozwala na wykorzystanie nawigacji w roli zestawu głośnomówiącego oraz obsługę telefonu za pomocą dużego panelu dotykowego. Producent podkreśla również obecność złącza AV. Nawigacja PY-GPS7005 dostępna jest w wersji z AutoMapą Polski lub Europy oraz w wersji bez mapy. Sugerowana cena urządzenia bez mapy to 399 zł. W grudniowej ofercie marki mają znaleźć się także 5 i 7 calowe nawigacje z systemem Android.

 

Informacja nadesłana przez firmę Lechpol