ZTE Grand S Flex z LTE w Polsce

ZTE wprowadza do Polski swojego flagowego smartfona z LTE, model ZTE Grand S Flex. Wśród atutów urządzenia znajduje się duży wyświetlacz Full HD oraz konkurencyjna cena.

ZTE Grand S Flex jest napędzany przez dwurdzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon S4 Krait z zegarem 1.2 GHz. Wspiera go 1 GB pamięci RAM oraz 16 GB pamięci flash. Urządzenie wyposażono w 5-calowy wyświetlacz IPS o rozdzielczości 1280 x 720 px (gęstość pikseli 294 PPI). Do zdjęć posłużyć ma tutaj aparat z matrycą 8 Mpix oraz funkcją nagrywania wideo w jakości 1080p, natomiast do wideorozmów kamerka 1 Mpix. Producent podkreśla też smukłą konstrukcję modelu ZTE Grand S Flex. Ma ona wymiary 143 x 70 x 8,9 mm i waży 130 gramów

Jednym z atutów smartfona ZTE Grand S Flex ma być wbudowany moduł LTE, który pozwala na transfer danych z prędkością 100 Mb/s. Model ten obsługuje ponadto łączność Bluetooth w wersji 4.0 oraz WiFi 802.11 b/g/n i GPS. Za zasilanie odpowiada bateria o pojemności 2300 mAh. Całość pracuje pod kontrolą systemu Android w wersji 4.1.

Deng Yuchen, CMO ZTE Poland komentuje polską premierę smartfona ZTE Grand S Flex następująco:

[blockquote]W chwili obecnej naszego flagowca można nabyć w sklepie internetowym sieci x-kom.pl. Smartfon o mocnej konfiguracji oraz przyszłościowym rozwiązaniu kompatybilnym z technologią LTE wyceniono na 1349 zł, co jest naszym zdaniem kwotą relatywnie niższą od ceny urządzeń konkurujących z nami uznanych marek. Liczymy zatem na zainteresowanie użytkowników, którzy decyzję o zakupie nowego smartfona wiążą z dostępem do szybkiego, mobilnego internetu LTE.[/blockquote]

Urządzenie jest już dostępne w Polsce, w dystrybucji przez internet. Cenę smartfona ZTE Grand S Flex ustalono na 1349 złotych.

 

Informacja nadesłana przez agencję 4Publicity