Beats Executive Beats Executive

Beats Executive – kolejne słuchawki z linii znanego rapera

Polski dystrybutor sprzętu muzycznego sygnowanego nazwiskiem rapera Dre Dre, Hama Polska, wprowadza na rodzime półki sklepowe nowe słuchawki. Beats Executive mają być zaprzeczeniem poszerzającego się trendu miniaturyzacji i kolejnym krokiem do powiększania popularności sprzętu z małą literą „b”. Zapewnić to ma, zapewniana przez dystrybutora, dbałość o najdrobniejsze szczegóły i uzyskanie optymalnej jakości dźwięku. Słuchawki Beats Executive posiadają aktywny system redukcji szumów o wydajności dostrojonej do słuchania nawet na wysokości 35 tys. stóp. Jak przystało na produkt sygnowany pseudonimem kultowego rapera, dostarczać mają niezapomnianych wrażeń podczas słuchania hip-hopu, aczkolwiek bardzo dobrze radzić sobie mają również z innymi gatunkami muzycznymi – od rocka aż po klasykę.

Słuchawki Beats Executive posiadają wszystkie walory słuchawek pochodzących ze „stajni” Dr. Dre. Jest to wersja opracowana specjalnie z myślą o ludziach ze świata biznesu. Dlatego produkt został wykonany z najwyższej jakości materiałów takich jak stop aluminium, stal nierdzewna czy skóra. Natomiast wygodę gwarantować ma miękki pałąk oraz wyprofilowane skórzane muszle. Słuchawki są zasilane dwoma wymienialnymi bateriami AAA. Producent zapewnia, że wystarczą one na kilka tygodni intensywnego słuchania. Model Beats Executive oferuje również funkcje telefoniczne działające z systemem operacyjnym iOS, w tym odbieranie i kończenie połączeń, wywoływanie polecenie głosowych, przełączanie.

Słuchawki podczas słuchania muzyki mają być kompatybilne z odtwarzaczami multimedialnymi, laptopami, smartfonami czy tabletami. W nadziejach producenta jakość dźwięku powinna też sprostać wymaganiom komputerowych graczy.

Cena Beats Executive wynosi 1299 złotych.

Informację prasową nadesłała firma Hama Polska