Wydawnictwo Techland Facebook Wydawnictwo Techland Facebook

Polskie Wydawnictwo Techland debiutuje na Facebooku

Polskie Wydawnictwo Techland od czwartku zbliża się jeszcze bardziej do rodzimych graczy poprzez nowo powstały fanpage w serwisie społecznościowym Facebook. Ma on pełnić kluczową rolę w przekazywaniu informacji na temat produktów wydawanych przez firmę na terenie Polski. Profil zachować ma również pewną nieformalność i być źródłem rozrywki dla zebranej społeczności.

Jak zaznaczają przedstawiciele firmy, na społecznościowym profilu fani będą mieli okazję na znalezienie najświeższych informacji dotyczących gier pojawiających się na rynku dzięki staraniom jakie czyni Wydawnictwo Techland. Będzie to także miejsce wymiany opinii, gdzie gracze będą mogli podzielić się swoimi uwagami i sugestiami dotyczącymi np. wydań kolekcjonerskich. W chwili obecnej, profil, który zadebiutował w czwartek, posiada już 478 fanów i z pewnością bardzo zaangażowanego moderatora, który błyskawicznie odpowiada na ich pytania. Fanpage można znaleźć pod poniższym adresem: https://www.facebook.com/TechlandWydawnictwo.

Decyzja o uruchomieniu fanpage wydawnictwa powstała z potrzeby nawiązania bliższego kontaktu z naszymi fanami.Do tej pory byliśmy aktywni głównie na profilach tematycznych konkretnych marek, jak Dead Island Polska lub Niesamowite Maszyny. Chcemy wyjść im naprzeciw. Słuchać, rozmawiać, a także dzielić się najnowszymi informacjami. Chcemy być bliżej ludzi, którzy uznają, że warto odwiedzać nasze miejsce w sieci. Zależy nam na czymś zdecydowanie głębszym, niż zwykłej relacji gracz – wydawnictwo. – komentuje Anna Łada-Grodzicka, Manager ds. PR Wydawnictwa Techland.

Jako metodę zdobywania fanów w szybkim tempie, zarządzający profilem wybrali organizację konkursów z nagrodami. Na początek profil ruszył z zabawą „RozGRYwka na start”, która ma być serią zgadywanek z pogranicza gier, nauki i fantastyki, umożliwiającą fanom wykorzystanie wiedzy i kreatywności do zdobycia giftów.

Informację prasową nadesłała firma Techland.