Brainwavz R1 Brainwavz R1

Brainwavz R1 – słuchawki z dwoma przetwornikami

W ofercie Audiomagic.pl, oficjalnego dystrybutora Brainwavz w Polsce, pojawiły się nowe słuchawki dokanałowe Brainwavz R1. To innowacyjna konstrukcja zbudowana w oparciu o dwa przetworniki dynamiczne w układzie dwudrożnym: głośnik o średnicy 6,8 mm odpowiada za tony średnie i wysokie, zaś 9-milimetrowy woofer za tony niskie.

Producent zapewnia ponadto, że dzięki niskiej impedancji i wysokiej skuteczności słuchawki z powodzeniem zostaną napędzone przez każdy odtwarzacz i telefon. Brainwavz R1 zostały zaprojektowane tak by możliwe było noszenie zarówno kablem za uchem (over the ear), jak i tradycyjnie – kablem w dół. W zestawie użytkownicy mają znaleźć także wiele akcesoriów , takich jak: przejściówka na dużego jacka, adapter samolotowy, 2 komplety tipsów silikonowych (S, M, L), jedna para końcówek typu Bi-flange oraz jedna para pianek Comply T-400. Praktycznym dodatkiem ma być również odświeżony futerał: twardszy, a zarazem bardziej pojemy niż w poprzednich wersjach (także tej testowanej przez nas).

Brainwavz R1 charakteryzować się mają miękkim i ciepłym brzmieniem, które trudno uznać za natarczywe lub agresywne. Dodatkowo, dwa przetworniki zapewniać mają bardzo wysoką szczegółowość. Dokanałowe słuchawki z powodzeniem więc sprawdzać się mają w każdym rodzaju muzyki, zwłaszcza tam, gdzie potrzeba sporo basu.

Producent podkreśla również, że pomimo wykorzystania zaawansowanych technologii oraz bogatego zestawu dołączonych akcesoriów, Brainwavz R1 cenowo wpasują się w średnią półkę, stanowiąc konkurencję dla innych popularnych modeli firmy: M4 i M5. Przy sugerowanej cenie detalicznej wynoszącej 149 złotych (wersja bez mikrofonu) i 169 złotych (wersja mikrofonem i pilotem) oferować mają jedną z najlepszych na rynku relacji dźwięku do ceny.

Słuchawki Brainwavz R1 objęte są gwarancją na terenie Polski.

 

Informację prasową nadesłała firma Audiomagic.pl