Brainwavz R1
Brainwavz R1

Brainwavz R1 – słuchawki z dwoma przetwornikami

W ofercie Audiomagic.pl, oficjalnego dystrybutora Brainwavz w Polsce, pojawiły się nowe słuchawki dokanałowe Brainwavz R1. To innowacyjna konstrukcja zbudowana w oparciu o dwa przetworniki dynamiczne w układzie dwudrożnym: głośnik o średnicy 6,8 mm odpowiada za tony średnie i wysokie, zaś 9-milimetrowy woofer za tony niskie.

Producent zapewnia ponadto, że dzięki niskiej impedancji i wysokiej skuteczności słuchawki z powodzeniem zostaną napędzone przez każdy odtwarzacz i telefon. Brainwavz R1 zostały zaprojektowane tak by możliwe było noszenie zarówno kablem za uchem (over the ear), jak i tradycyjnie – kablem w dół. W zestawie użytkownicy mają znaleźć także wiele akcesoriów , takich jak: przejściówka na dużego jacka, adapter samolotowy, 2 komplety tipsów silikonowych (S, M, L), jedna para końcówek typu Bi-flange oraz jedna para pianek Comply T-400. Praktycznym dodatkiem ma być również odświeżony futerał: twardszy, a zarazem bardziej pojemy niż w poprzednich wersjach (także tej testowanej przez nas).

Brainwavz R1 charakteryzować się mają miękkim i ciepłym brzmieniem, które trudno uznać za natarczywe lub agresywne. Dodatkowo, dwa przetworniki zapewniać mają bardzo wysoką szczegółowość. Dokanałowe słuchawki z powodzeniem więc sprawdzać się mają w każdym rodzaju muzyki, zwłaszcza tam, gdzie potrzeba sporo basu.

Producent podkreśla również, że pomimo wykorzystania zaawansowanych technologii oraz bogatego zestawu dołączonych akcesoriów, Brainwavz R1 cenowo wpasują się w średnią półkę, stanowiąc konkurencję dla innych popularnych modeli firmy: M4 i M5. Przy sugerowanej cenie detalicznej wynoszącej 149 złotych (wersja bez mikrofonu) i 169 złotych (wersja mikrofonem i pilotem) oferować mają jedną z najlepszych na rynku relacji dźwięku do ceny.

Słuchawki Brainwavz R1 objęte są gwarancją na terenie Polski.

 

Informację prasową nadesłała firma Audiomagic.pl

Zobacz również
Modułowy klocek grający. Test głośnika Creative ZiiSound D3x