Sony MDR-XB200 niebieskie Sony MDR-XB200 niebieskie

Niebieskie, fioletowe i pomarańczowe słuchawki Sony MDR-XB200

Polski dystrybutor akcesoriów do odtwarzania i słuchania muzyki, firma Impakt, wprowadza do swojej sprzedażowej oferty słuchawki Sony MDR-XB200, które dostępne mają być w trzech kolorach. Producent i dystrybutor zapewniają, że dzięki technologii Advanced Vibe Structure słuchawki zapewniać mają głęboki i zrównoważony bas, a ich składana konstrukcja oraz ciekawy design przykują uwagę wszystkich wokół.

Sony MDR-XB200 wyposażone zostały w 30 mm, kopułkowe przetworniki o maksymalnej mocy wejściowej 1000 mW, które zapewnić mają czyste i pełne szczegółów brzmienie odtwarzanych nagrań. Szczelnie zamknięte nauszniki ograniczać mają z kolei do minimum hałas z zewnątrz i pozwalać na skupienie całej uwagi na słuchanej muzyce. Ponadto, dzięki współpracującym, elastycznym membranom osadzonym z przodu i z tyłu (Advanced Vibe Structure) użytkownik otrzymywać ma zrównoważony bas przy słuchaniu każdego rodzaju muzyki. A czułość Sony MDR-XB200 wynosząca 98 dB/mW i szerokie pasmo przenoszenia w przedziale od 5 Hz do 22 MHz, zagwarantować mają szczegółowe tony wysokie, głębokie basy oraz mniej zniekształceń w partiach wokalnych.

Składana konstrukcja słuchawek oraz w zapewnieniach producenta: odporny na rozerwanie i splątanie przewód o długości 1,2 m zapewniać mają styl i wygodę podczas ruchu bez względu na to gdzie chcemy korzystać z Sony MDR-XB200. Regulowany pałąk i miękkie poduszki na nausznikach zapewniać mają z kolei ergonomię i komfort podczas długich godzin słuchania muzyki. Atrakcyjne wzornictwo wreszcie – w 3 wersjach kolorystycznych pozwolić ma na wyróżnienie się z wielkomiejskiego tłumu.

Sugerowana cena detaliczna słuchawek Sony MDR-XB200 wynosi na 109 złotych.

[toggle title=”Dane techniczne Sony MDR-XB200„]

  • Wielkość przetwornika: 30 mm, kopułkowy
  • Częstotliwość: 5 Hz — 22 000 Hz
  • Czułość: 98 dB/mW
  • Impedancja: 24 Ω przy 1 kHz
  • Długość przewodu: 1,2 m
  • Waga: 120 g

[/toggle]

Informację prasową nadesłała firma Entrymedia.