Głośniki Genius SP-i320 Głośniki Genius SP-i320

Przenośny głośnik Genius SP-i320 z wbudowanym odtwarzaczem muzyki

Genius przedstawił niewielki głośnik SP-i320, który w zapewnieniach producenta przyciągać ma uwagę wieloma możliwościami  połączenia z różnymi źródłami dźwięku. Urządzenie wyposażone jest w porty: USB, jack 3,5mm oraz micro-USB AUX IN. Genius SP-i320 potrafić ma odtwarzać muzykę bezpośrednio z pendrive’a, komputera, smartfona oraz innych urządzeń wyposażonych w wyjście jack 3,5 mm.

Genius SP-i320 to niewielki głośnik o średnicy 7 cm i wysokości 4,5 cm. Jego waga wynosi 88 gram. Maksymalna moc wynosi 2W RMS. Oprócz wymiarów, wysoką mobilność głośnika powinna zapewnić wbudowana bateria. Model SP-i320 posiada wbudowany odtwarzacz muzyki, a dzięki portowi USB można do niego podłączyć przenośną pamięć o pojemności do 32GB. Na obudowie urządzenia znajdują się przyciski umożliwiające uruchomienie odtwarzania muzyki oraz nawigację pomiędzy utworami.

[youtube id=”X9eKVw4uty4″ width=”590″ height=”350″ align=”center” caption=”Wideorecenzja producenta”]

Genius SP-i320 może również pracować jako głośnik podłączony do zewnętrznego odtwarzacza wyposażonego w wyjście audio typu jack 3,5 mm. Producent zapewnia, że dzięki wbudowanym wejściom, bez problemu można go połączyć z komputerem, telefonem lub tabletem. Ponadto funkcja Genius Link pozwala na łączenie wielu głośników Genius w celu zwiększenia maksymalnej głośności zestawu. Ładowanie urządzenia odbywa się za pomocą dołączonego do zestawu kabla USB. W pełni naładowana bateria wystarczać ma na 10 godzin słuchania muzyki.

Głośnik Genius SP-i320 jest dostępny w czterech wersjach kolorystycznych: niebieskiej, oliwkowej, czerwonej i pomarańczowej. Posiadają one 24-miesięczną gwarancję producenta, a ich sugerowana cena detaliczna wynosi 85 złotych brutto.

Informację prasową o głośniku Genius Sp-i320 nadesłała Agencja WĘC Public Relations.