Tracer Oxygen GS1 – dwurdzeniowy smartfon z 5-calowym wyświetlaczem

Firma Tracer wprowadza do sprzedaży pierwszy w swojej ofercie smartfon, model Tracer Oxygen GS1. Urządzenie wyposażono w dwurdzeniowy procesor pracujący z częstotliwością 1 GHz oraz 512 MB pamięci RAM. Obraz wyświetlany jest na 5-calowym ekranie w rozdzielczości 800 x 480 pikseli. Ponadto Tracer Oxygen GS1, obsługuje standardy bezprzewodowej transmisji danych HSDPA, HSPA i WCDMA. Całość pracuje pod kontrolą systemu Android Ice Cream Sandwich w wersji 4.0.4.

Smartfon Tracer Oxygen GS1 wyposażony jest również w dwie kamery. Ta z tyłu obudowy posiada matrycę o rozdzielczości 5 megapikseli i funkcję autofokus oraz diodę doświetlającą LED. Frontowa kamera posiada matrycę o rozdzielczości VGA i służy do wideorozmów. Tracer Oxygen GS1 do łączności wykorzystuje moduły Wi-Fi 802.11 b/g/n oraz Bluetooth. Dodatkowo, do dyspozycji użytkowników, oddano odbiornik GPS z A-GPS oraz radio FM. Na dane i aplikacje przeznaczono 4 GB pamięci (możliwość rozbudowy o 32 GB za pomocą kart microSD).

Tracer Oxygen GS1 jest smartfonem pracujący w trybie Dual SIM. Dzięki temu, korzystając z jednego urządzenia, możemy równocześnie używać dwóch różnych kart SIM dowolnych operatorów telefonii komórkowej.

Tracer Oxygen GS1 objęty 24-miesięcznym okresem gwarancyjnym i jest dostępny w sprzedaży w sugerowanej cenie detalicznej 650 zł.

 

Specyfikacja smartfona Tracer Oxygen GS1

System operacyjny Android 4.0.4
Wielkość ekranu 5’’
Rozdzielczość ekranu 800×480
Procesor 2x1GHz
Standardy przesyłania danych WCDMA, GSM, GPRS, EDGE, HSDPA, HSPA
Pamięć RAM 512 MB
Pamięć wewnętrzna 4 GB
Kamera front 0,3 Mpx, tył 5 Mpx z autofokusem i diodą LED
Wi-Fi & Bluetooth Tak
Dual SIM Tak
Bateria 3200 mAh
Obsługa kart pamięci microSD, do 32 GB
Inne GPS+AGPS, radio FM
Gwarancja (miesiące) 24

 

Informacja nadesłana przez agencję Manejo PR