SONY MDR-RF865RK SONY MDR-RF865RK

Bezprzewodowe słuchawki działające ponad dobę: Sony MDR-RF865RK

Polski przedstawiciel firmy Sony i dystrybutor jej sprzętu, firma Impakt, poinformował o wprowadzeniu do sprzedaży do nadwiślańskich sklepów nowych bezprzewodowych słuchawek Sony MDR-RF865RK. Ta nauszna konstrukcja wyróżniać ma się długim czasem pracy sięgającym nawet 25 godzin oraz zasięgiem transmisji dochodzącym do 100 metrów.

Sony MDR-RF865RK  to bezprzewodowe słuchawki zamknięte, których zasięg działania dochodzi aż do 100 m. O większą czystość reprodukowanego przez nie dźwięku zadbać ma czujnik hałasu i inteligentne oprogramowanie, które stworzyć ma strefę buforową pomiędzy użytkownikiem, a wszystkim, co może przeszkadzać mu w słuchaniu muzyki. Będące na wyposażeniu urządzenia 40 mm przetworniki neodymowe, bez problemu radzić sobie mają nawet z  najcięższymi bitami z pełną szczegółów precyzją, czy budzącymi do życia riffami gitary elektrycznej, generując naturalne, potężne brzmienie, które przywraca muzykę do życia.

Automatyczny system strojenia zapewniać ma z kolei Sony MDR-RF865RK najwyższą jakość transmitowanego sygnału. Wbudowany akumulator predysponowany ma być do pracy nawet przez maksymalnie 25 godzin, podczas których użytkownicy będą mieli szansę na bezstresowe słuchanie muzyki, bez obawy o wyczerpanie się energii. Po umieszczeniu słuchawek na bezpiecznej podstawce automatycznie włącza się system ładowania.

Słuchawki Sony MDR-RF865RK posiadają również wbudowane regulatory głośności dzięki czemu zarządzanie poziomem dźwięku przychodzić ma użytkownikom szybko i łatwo. Eleganckie wzornictwo słuchawek, subtelne wykończenia nauszników oraz wygodny pałąk na głowę odwzorowywać ma połączenie stylu i ergonomii, zaprojektowane z myślą o użytkowniku ceniącym sobie najwyższe standardy.

[toggle title=”Najważniejsze cechy Sony MDR-RF865RK (inf. dystrybutora)”]

 • Bezprzewodowe słuchawki zamknięte o wysokiej jakości i zasięgu do 100 m
 • Większa czystość reprodukowanego dźwięku i osłabianie rozpraszających dźwięków z zewnątrz — słychać tylko muzykę
 • Szeroki zakres częstotliwości i większy zakres dynamiczny, zapewniające precyzyjną reprodukcję dźwięku
 • Automatyczny system strojenia zapewniających najwyższą jakość transmitowanego sygnału
 • Dłuższe słuchanie dzięki akumulatorowi na maksymalnie 25 godzin pracy i automatyczne ładowanie po umieszczeniu na bezpiecznej podstawce
 • Szybkie, łatwe nastawianie głośności regulatorami wbudowanymi w słuchawki

[/toggle]

Dane techniczne Sony MDR-RF865RK:

 • Typ słuchawek: nauszne
 • Pasmo przenoszenia słuchawek: 10 – 22 000 Hz
 • Impedancja: 40 Ohm
 • Komunikacja: bezprzewodowa 2.4 GHz
 • Czas ładowania: ok. 3,5 godz.

Słuchawki Sony MDR-RF865RK dostępne mają być w polskich sklepach w sugerowanej cenie detalicznej wynoszącej 367 złotych.

Informację prasową nadesłała firma Entrymedia.