Bezprzewodowe słuchawki działające ponad dobę: Sony MDR-RF865RK

  Polski przedstawiciel firmy Sony i dystrybutor jej sprzętu, firma Impakt, poinformował o wprowadzeniu do sprzedaży do nadwiślańskich sklepów nowych bezprzewodowych słuchawek Sony MDR-RF865RK. Ta nauszna konstrukcja wyróżniać ma się długim czasem pracy sięgającym nawet 25 godzin oraz zasięgiem transmisji dochodzącym do 100 metrów.

  Sony MDR-RF865RK  to bezprzewodowe słuchawki zamknięte, których zasięg działania dochodzi aż do 100 m. O większą czystość reprodukowanego przez nie dźwięku zadbać ma czujnik hałasu i inteligentne oprogramowanie, które stworzyć ma strefę buforową pomiędzy użytkownikiem, a wszystkim, co może przeszkadzać mu w słuchaniu muzyki. Będące na wyposażeniu urządzenia 40 mm przetworniki neodymowe, bez problemu radzić sobie mają nawet z  najcięższymi bitami z pełną szczegółów precyzją, czy budzącymi do życia riffami gitary elektrycznej, generując naturalne, potężne brzmienie, które przywraca muzykę do życia.

  Automatyczny system strojenia zapewniać ma z kolei Sony MDR-RF865RK najwyższą jakość transmitowanego sygnału. Wbudowany akumulator predysponowany ma być do pracy nawet przez maksymalnie 25 godzin, podczas których użytkownicy będą mieli szansę na bezstresowe słuchanie muzyki, bez obawy o wyczerpanie się energii. Po umieszczeniu słuchawek na bezpiecznej podstawce automatycznie włącza się system ładowania.

  Słuchawki Sony MDR-RF865RK posiadają również wbudowane regulatory głośności dzięki czemu zarządzanie poziomem dźwięku przychodzić ma użytkownikom szybko i łatwo. Eleganckie wzornictwo słuchawek, subtelne wykończenia nauszników oraz wygodny pałąk na głowę odwzorowywać ma połączenie stylu i ergonomii, zaprojektowane z myślą o użytkowniku ceniącym sobie najwyższe standardy.

  [toggle title=”Najważniejsze cechy Sony MDR-RF865RK (inf. dystrybutora)”]

  • Bezprzewodowe słuchawki zamknięte o wysokiej jakości i zasięgu do 100 m
  • Większa czystość reprodukowanego dźwięku i osłabianie rozpraszających dźwięków z zewnątrz — słychać tylko muzykę
  • Szeroki zakres częstotliwości i większy zakres dynamiczny, zapewniające precyzyjną reprodukcję dźwięku
  • Automatyczny system strojenia zapewniających najwyższą jakość transmitowanego sygnału
  • Dłuższe słuchanie dzięki akumulatorowi na maksymalnie 25 godzin pracy i automatyczne ładowanie po umieszczeniu na bezpiecznej podstawce
  • Szybkie, łatwe nastawianie głośności regulatorami wbudowanymi w słuchawki

  [/toggle]

  Dane techniczne Sony MDR-RF865RK:

  • Typ słuchawek: nauszne
  • Pasmo przenoszenia słuchawek: 10 – 22 000 Hz
  • Impedancja: 40 Ohm
  • Komunikacja: bezprzewodowa 2.4 GHz
  • Czas ładowania: ok. 3,5 godz.

  Słuchawki Sony MDR-RF865RK dostępne mają być w polskich sklepach w sugerowanej cenie detalicznej wynoszącej 367 złotych.

  Informację prasową nadesłała firma Entrymedia.

   

  Najnowsze wpisy

  Chcesz więcej? Zajrzyj jeszcze tutaj: