Bezprzewodowy adapter do TV Prestigio PMD1

Prestigio PMD1 to bezprzewodowy adapter podłączany do portu HDMI telewizora, który pozwala na przesyłanie multimediów ze smartfonów lub tabletów z systemem Android.

Adapter Prestigio PMD1 jest bezprzewodowym konektorem niewielkich rozmiarów, który po wpięciu do gniazda HDMI telewizora lub urządzenia typu MultiBoard, odbiera sygnał ze znajdujących się w zasięgu smartfonów, tabletów i innych urządzeń z Androidem. Rozwiązanie to bazuje na technologii Wi-Fi Direct co pozwala na wyświetlanie filmów w jakości HD, odtwarzanie muzyki lub przeglądanie stron www. Nic nie stoi również na przeszkodzie, by w ten sposób przesyłać obraz z gier. Wówczas tablet/smartfon posłuży nam jako bezprzewodowy kontroler.

Tomasz Mąkowski, Product Line Sales Manager Prestigio w ASBIS PL, Sp. z o. o. tłumaczy:

[blockquote]Rozwiązania typu MultiCenter cieszą się coraz większym uznaniem użytkowników, a zgodnie z obecnym trendem producenci dążą do integracji funkcjonalności swoich urządzeń. Adapter Prestigio HDMI PMD1 umożliwia bezprzewodową komunikację między opartymi na Androidzie mobilnymi gadżetami, a urządzeniami oferującymi lepszy odbiór multimediów.[/blockquote]

Prestigio PMD1 obsługuje smartfony i tablety z Androidem 4.2 Jelly Bean i nowszym. Cenę adaptera ustalono na 129 zł.

 

Informacja nadesłana przez agencję 4Publicity