Natec Genesis H33 Natec Genesis H33

Dedykowane graczom słuchawki Natec Genesis H33

Producent akcesoriów i elektroniki użytkowej, firma Natec, wprowadziła na polski dedykowane miłośnikom gier komputerowych słuchawki Natec Genesis H33. Nowy model growego zestawu słuchawkowego ma zapewniać mnóstwo wrażeń podczas misji w każdej grze.

Headset Natec Genesis H33 ma być zestawem słuchawkowym skierowany do graczy, który zapewniać ma doskonały dźwięk, a także przykuwać uwagę ciekawym wzornictwem i dobrej jakości wykonaniem. Miękkie poduszki słuchawek dbać mają o dobrą izolację przed dźwiękami z zewnątrz, a przy tym być bardzo wygodne dla uszu nawet podczas długich godzin gry czy oglądania filmów. Praktyczny, regulowany pałąk umożliwiać ma z kolei dopasowanie słuchawek do każdego kształtu głowy, dzięki czemu gracz ma cieszyć się niespotykaną wygodą podczas użytkowania.

Dodatkowo w wyposażeniu Natec Genesis H33 znajduje się mikrofon (na obrotowym wysięgniku) zaopatrzony w funkcję redukcji szumów, przydatny do komunikacji podczas gry online, a także rozmów ze znajomymi przez skype. Tekstylny przewód o długości 2,5 m pozwalać na niczym nie skrępowane ruchy i ma być również podatny na zniszczenia. Kontroler dźwięków umieszczony został na kablu tak, aby zawsze znajdował się pod ręką i mógł eliminować konieczność podchodzenia do komputera. Jest to szczególnie przydatne podczas słuchania muzyki czy oglądania filmów z dala od źródła emisji sygnału audio.

Cechy słuchawek Natec Genesis H33 (wg producenta):

  • Gaming design,
  • Wysokiej jakości głośniki słuchawek,
  • Nauszniki oraz pałąk pokryte ekoskórą,
  • Pozłacane wtyki mini-jack,
  • Odporny na uszkodzenia tekstylny przewód,
  • Mikrofon na obrotowym wysięgniku,
  • Regulacja głośności na przewodzie.

Produkt objęty jest 2 letnią gwarancją, a cenę detaliczną ustalono na 59 złotych.

Informację prasową nadesłała firma Entrymedia.