Smartfony Manty Smartfony Manty

Do sierpniowego debiutu przygotowują się smartfony Manty

Polski dostawca sprzętu RTV i AGD i oficjalny Partner Reprezentacji Polski w Piłce Nożnej – Manta Multimedia – poinformował o poszerzeniu oferty handlowej o serię nowoczesnych smartfonów opartych o system Android. Pierwsze smartfony Manty w zapowiedziach producenta , w konkurencyjnych cenach, pojawią się na rynku już pod koniec sierpnia.

Smartfony Manty mają być oparte o system Android 4.1 Jelly Bean i być kompatybilnymi z wszystkimi sieciami komórkowymi w Polsce. Niewiele na razie wiemy o ich dokładnej specyfikacji technicznej, oznaczeniach modeli lub cenie. Przedstawiciele producenta, który jest sponsorem reprezentacji Polski w piłce nożnej, obiecują sobie jednak wiele po wzbogaceniu o nie oferty.

Wprowadzenie smartfonów do naszej oferty to kolejny krok w dynamicznym rozwoju firmy – mówi Bogdan Wiciński, CEO Manta S.A. – Smartfony z logo Manta zagwarantują klientom nowoczesną technologię wykonaną w oparciu o podzespoły najwyższej jakości, w przystępnej cenie.

Przykładowo, sercem jednego z modeli będzie czterordzeniowy procesor MTK6589 Quad Core taktowany zegarem 1.2 GHz. O jakość obrazu zadbać ma ekran IPS LCD o przekątnej 4.5 cala, który wyświetlać będzie obraz w rozdzielczości HD 720p – 1280 x 720. Nie zabraknie dwóch aparatów, w tym głównego o rozdzielczości 5.0 MPix, a także możliwości rozbudowy pamięci o 32 GB dzięki ogólnodostępnym kartom Micro SD. Bateria o pojemności 2000 mAh pozwolić ma z kolei na bezstresową pracę, a technologia Dual Sim umożliwi korzystanie jednocześnie z dwóch kart SIM. Smarftony Manty będą oczywiście w pełni kompatybilne ze sklepem Google Play, w którym znajdują się setki tysięcy aplikacji i gier, także w bezpłatnych wersjach, które pozwalają na nieskończoną rozbudowę możliwości urządzenia.

Więcej informacji o tym, jak prezentować się mają smartfony Manty mamy poznać w niedalekiej przyszłości.

Informację prasową nadesłała firma Kool Things.