Dziś polska premiera The Critter Chronicles

The Critter Chronicles to prequel do The Book of Unwritten Tales, którą testowaliśmy jakiś czas temu w Recenzatorze. Wydana w październiku pierwsza część wciągających po uszy przygód 4 bohaterów w świecie Aventasii została zrecenzowana przez ponad 50 serwisów w Polsce. W odpowiedzi na wysokie noty recenzentów wydawca, IQ Publishing wydał The Book of Unwritten Tales w Edycji Kolekcjonerskiej (z dodatkową płyta audio z soundtrackiem, filmem making of, 48 stronicową książeczką ilustrująca proces powstawania gry oraz 2 widokówkami z gry) co ma stanowić idealny prezent świąteczny.

[youtube id=”Qm6TpBpUD-U” width=”590″ height=”350″ align=”center” caption=”Zwiastun gry The Critter Chronicles”]

The Critter Chronicles, podobnie jak pierwsza część opowieści, bazuje na modelu point & click. To co wyróżniać ma produkcję wśród innych gier jest niepowtarzalna, wszechobecna zabawna, humorystyczna konwencja odwołująca się popkultury – popularnych filmów, książek, gier. Producent zapewnia, że pastisz, satyra i unikalny dowcip towarzyszą bohaterom gry na każdym kroku!

Gra The Critter Chronicles została wydana w polskiej wersji językowej na platformy PC i MAC, w cenie 49,90 PLN. Równocześnie dostępne jest też polskojęzyczne demo produkcji, które pobrać można za pomocą przeglądarki www.

 

Cechy The Critter Chronicles:

  • Poznaj bohaterów Avantasii sprzed wydarzeń przedstawionych w The Book of Unwritten Tales.
  • Graj jako Nate lub Zwierzak. Któremu z nich poświęcić więcej czasu?
  • Poznaj nowych mieszkańców Avantasii np. Petrę, aktywistkę walczącą o prawa zwierząt lub schizofrenicznego Yeti… i mnóstwo nowych krewnych Zwierzaka!
  • Wybierz swój własny poziom trudności – normalny (dla początkujących) lub trudny (dla „wyjadaczy” przygodówek).
  • Wpadnij po uszy w ekscytujący świat przygotowany w wysokiej rozdzielczości, z zaawansowanymi animacjami i klimatycznymi efektami dźwiękowymi.
  • …i zarezerwuj aż 10 -12 godzin na tę niepowtarzalną przygodówkę!

 

Informacja nadesłana przez IQ Publishing