Dwurdzeniowy Dual SIM, Prestigio PAP4500 z ekranem IPS

Prestigio prezentuje najnowszego smartfona z linii MultiPhones, dwurdzeniowego Dual SIMa, model Prestigio PAP4500. Urządzenie posiada 4,5-calowy wyświetlacz IPS LCD o rozdzielczości 960 x 540 pikseli, wykonany w technologii IPS oraz zabezpieczony powłoką Gorilla Glass oraz aparat z matrycą 8.0 MPix oraz AF i diodą doświetlającą.

Prestigio PAP4500 został wyposażony w dwurdzeniowy procesor MT6577 oparty na architekturze Cortex A9 o taktowaniu zegara 1 GHz. Zainstalowany system operacyjny to Android 4.0 Ice Cream Sandwich, ale producent zapewnia aktualizację do nowszych wersji platformy Google. Do zdjęć posłuży aparat z matrycą o rozdzielczości 8.0 MPix doposażony w auto focus oraz diodowe podświetlenie do nocnych ujęć.

Za sprawą rozwiązania typu Dual SIM Prestigio PAP4500 obsługuje listy  kontaktów z dwóch różnych kart. Użytkownik może według własnych potrzeb korzystać na przykład z głównego numeru do wykonywania połączeń głosowych w swoim abonamencie, a przy pomocy drugiej karty pre paid korzystać z internetu mobilnego. Do każdego z numerów przypisane są odrębne ustawienia, opcje użytkownika, tryby, a nawet dzwonki i sygnały wiadomości.

Prestigio PAP4500 posiada ponadto 4 GB wewnętrznej pamięci oraz możliwość rozszerzenia jej o 32 GB za pomocą karty MicroSD. Do dyspozycji użytkowników oddano też takie funkcje, jak: e-kompas, moduł GPS, Bluetooth 3.0 High Speed, aktualizacje OTA. Naturalnie smartfon ma też dostęp do 700 000 aplikacji na Google Play.

Cena detaliczna smartfona Prestigio PAP4500 to 999 zł. W zestawie z urządzeniem znajduje się elegancki, skórzany pokrowiec w kolorze obudowy.

 

Informacja nadesłana przez agencję 4Publicity