Bezprzewodowa mysz, która nie potrzebuje baterii? Genius NX-ECO

Genius NX-ECO to druga, po DX-ECO, bezprzewodowa mysz komputerowa w portfolio tajwańskiego producenta, niewymagająca do pracy baterii. Rolę akumulatora pełni złoty kondensator, który ma zapewniać nieprzerwaną pracę przez 8 godzin, oraz ładować do pełna w 3 minuty.

Genius NX-ECO to mysz zaprojektowana  z myślą o użytkownikach laptopów. Rozmiary gryzonia to 96 x 58 x 34 mm, a waga – 66 g. Kabel USB służący do ładowania urządzenia oraz adapter USB można schować wewnątrz obudowy myszy, co ma ułatwiać transport wszystkich akcesoriów. Dodatkowo NX-ECO wyposażono w zaczep Stick-N-Go pozwalający przymocować mysz bezpośrednio do laptopa.

Mysz wyposażono w sensor optyczny BlueEye o rozdzielczości 1600 dpi. Producent zapewnia, że umożliwia ona bezproblemową pracę na niemal każdej powierzchni. Komunikacja z komputerem odbywa się w paśmie 2,4 GHz, co w połączeniu z systemem przeciwdziałania zakłóceniom, ma zapewnić efektywny zasięg do 15 metrów.

Mysz Genius NX-ECO będzie dostępna w pierwszym kwartale bieżącego roku. Urządzenie objęto 24-miesięczną gwarancję producenta, a jej sugerowana cena detaliczna ma wynieść 89 zł.

Recenzję Genius NX-ECO znajdziecie na łamach Recenzatora – zapraszamy do przeczytania.

 

Informację nadesłała agencja WĘC Public Relations