Evernote już po polsku na wszystkich platformach

Evernote od dziś oferuje wszystkie funkcje aplikacji po polsku, na wszystkich platformach: Windows, Mac, iOS, Android, Windows Phone, Blackberry i WebOS.

Całkowite spolszczenie Evernote to rezultat zwiększającego się zainteresowania usługą wśród polskich użytkowników, coraz aktywniej korzystających z Evernote na wszystkich swoich urządzeniach. Obecnie Evernote ma ok. 250 tys. użytkowników w Polsce. Na świecie jest ich ponad 50 mln. Usługa oferowana jest w 22 wersjach językowych.

– Jesteśmy niezwykle zadowoleni mogąc ogłosić dostępność polskiej wersji Evernote, tym bardziej, że spolszczenia dokonaliśmy dzięki społeczności użytkowników. Tłumaczenie przeprowadził w zasadzie jeden polski entuzjasta Evernote, który za cel postawił sobie polepszenie dostępności usługi dla innych polskojęzycznych użytkowników. Zwiększamy tym samym naszą obecność w Polsce. Już teraz część naszego zespołu wsparcia pracuje z Warszawy. Liczymy, że dzięki zaoferowaniu polskiej wersji Evernote na wszystkich platformach społeczność naszych użytkowników w Polsce będzie szybko rosła – mówi Dmitry Stavisky, Vice President of International Operations w Evernote.

Polscy użytkownicy mogą także korzystać z Evernote Business. Rozwiązanie, które pozwala zarówno małym firmom jak i dużym organizacjom gromadzić i odkrywać wiedzę przy zaangażowaniu wszystkich pracowników, zostało uruchomione w grudniu 2012 r. Od tego czasu Evernote Business wdrożyło ponad 3 tys. firm z całego świata. Evernote Business dostępne jest w Polsce od lutego 2013 r.

Więcej informacji można uzyskać na polskich stronach internetowych Evernote oraz Evernote Business.

 

Informacja nadesłana przez dział PR Evernote