Evernote już po polsku na wszystkich platformach

Evernote od dziś oferuje wszystkie funkcje aplikacji po polsku, na wszystkich platformach: Windows, Mac, iOS, Android, Windows Phone, Blackberry i WebOS.

Całkowite spolszczenie Evernote to rezultat zwiększającego się zainteresowania usługą wśród polskich użytkowników, coraz aktywniej korzystających z Evernote na wszystkich swoich urządzeniach. Obecnie Evernote ma ok. 250 tys. użytkowników w Polsce. Na świecie jest ich ponad 50 mln. Usługa oferowana jest w 22 wersjach językowych.

– Jesteśmy niezwykle zadowoleni mogąc ogłosić dostępność polskiej wersji Evernote, tym bardziej, że spolszczenia dokonaliśmy dzięki społeczności użytkowników. Tłumaczenie przeprowadził w zasadzie jeden polski entuzjasta Evernote, który za cel postawił sobie polepszenie dostępności usługi dla innych polskojęzycznych użytkowników. Zwiększamy tym samym naszą obecność w Polsce. Już teraz część naszego zespołu wsparcia pracuje z Warszawy. Liczymy, że dzięki zaoferowaniu polskiej wersji Evernote na wszystkich platformach społeczność naszych użytkowników w Polsce będzie szybko rosła – mówi Dmitry Stavisky, Vice President of International Operations w Evernote.

Polscy użytkownicy mogą także korzystać z Evernote Business. Rozwiązanie, które pozwala zarówno małym firmom jak i dużym organizacjom gromadzić i odkrywać wiedzę przy zaangażowaniu wszystkich pracowników, zostało uruchomione w grudniu 2012 r. Od tego czasu Evernote Business wdrożyło ponad 3 tys. firm z całego świata. Evernote Business dostępne jest w Polsce od lutego 2013 r.

Więcej informacji można uzyskać na polskich stronach internetowych Evernote oraz Evernote Business.

 

Informacja nadesłana przez dział PR Evernote

Zobacz również
Premiera Alan Wake’s American Nightmare. Gra już jest na półkach sklepowych!