Firma iiyama została oficjalnym partnerem gry Sniper: Ghost Warrior 2

Japoński producent monitorów LCD, iiyama oraz twórca gry Sniper: Ghost Warrior 2City Interactive Games podpisały umowę o partnerstwie. Obie firmy zawiązały współpracę w Polsce, co zostało sfinalizowane na początku tego roku i obejmie swoim zasięgiem całą Europę.

– Wierzymy, że Sniper: Ghost Warrior 2 będzie najważniejszą polską produkcją w tym roku. Partnerstwo z iiyama to dla nas nowe możliwości technologiczne i marketingowe. Nasza współpraca jest ważnym elementem kampanii wizerunkowej gry. – powiedział Marcin Kwaśnica, International Sales Director w CI Games.

W ramach wspólnych działań iiyama wraz CI Games ma przeprowadzić szereg akcji oraz promocji m.in. konkurs „Snipe your monitor”, w którym do wygrania będą monitory LCD marki iiyama, komputery dla graczy, karty graficzne, gry Sniper: Ghost Warrior Deluxe Edition, T-shirty i inne gadżety ufundowane przez obie firmy.

– Z dużą uwagą śledzimy rozwój polskich developerów i całej branży gier. Widzieliśmy Snipera 2 na żywo, dlatego jesteśmy przekonani, iż nie tylko powtórzy ona, ale wręcz pobije sukces pierwszej części. Cieszymy się, że poprzez partnerstwo z CI Games, będziemy mogli mieć swój udział w promocji tytułu stworzonego przez Polaków dla graczy z całego świata. By w pełni docenić walory gry Sniper 2, potrzeba dobrego sprzętu, a monitory iiyama to naszym zdaniem najlepszy wybór dla graczy.- powiedział Mariusz Kuczyński, Dyrektor Generalny iiyama International w Polsce.

 

Informacja nadesłana przez agencję Koolthings