Genius SW-G5.1 3500 – zestaw głośnikowy dla graczy

  Genius zaprezentował wprowadzany właśnie do sprzedaży zestaw głośników 5.1 Genius SW-G5.1 3500. Zestaw należy do serii produktów dla graczy GX-Gaming i według producenta charakteryzować ma się nowoczesnym wzornictwem oraz mocą muzyczną 80W RMS.

  W skład zestawu Genius SW-G5.1 3500 wchodzi 5 satelit o mocy 10W każda oraz subwoofera o mocy 30W wyposażony w membranę o średnicy 6,5 cala. Pasmo przenoszenia głośników zawiera się w przedziale 50Hz-20kHz. Według zapewnień producenta, taka moc i przestrzenny dźwięk powinny zapewnić realistyczne wrażenia w grach i filmach. Głośniki Genius wykorzystują przewody RCA do podłączenia źródła przestrzennego dźwięku. Jednocześnie, za pomocą kabla jack 3,5mm, można podłączyć drugie urządzenie, np. smartfona.

  Na przednim panelu subwoofera w zestawie Genius SW-G5.1 3500 znajdują się przyciski służące do regulacji głośności i natężenia niskich tonów. Umieszczono tutaj również wejście liniowe i wyjście słuchawkowe. Dioda LED, zmieniając kolor podświetlenia panelu, sygnalizuje stan pracy urządzenia. W zestawie z głośnikami znajduje się bezprzewodowy pilot, pozwalający na wybór trybu pracy (stereo/surround), regulację głośności i natężenia niskich tonów.

  Zestaw głośników Genius SW-G5.1 3500 posiada 24-miesięczną gwarancję producenta, a sugerowana cena detaliczna wynosi 319 złotych brutto.

  Informację prasową nadesłała agencja WĘC Public Relations.

  Najnowsze wpisy

  Chcesz więcej? Zajrzyj jeszcze tutaj: