Gra edukacyjna Mały wynalazca Szalone Maszyny Gra edukacyjna Mały wynalazca Szalone Maszyny

Gra edukacyjna Mały Wynalazca: Szalone Maszyny dostępna w sprzedaży

Wczoraj na półki sklepowe w naszym kraju trafiła gra edukacyjna Mały Wynalazca: Szalone Maszyny. Jest to kolejna odsłona logicznej zabawy dla młodszych użytkowników, którzy poprzez wirtualną rozrywkę mają również szansę poznać świat prawdziwych zależności fizycznych. Tytuł skierowany jest na platformy PC.

Mały Wynalazca: Szalone Maszyny to okazja do wcielanie się w tytułową postać, która buduje różnorodne maszyny i wykorzystuje dostępne przedmioty do tworzenia długich reakcji łańcuchowych. Przy zabawie posługiwać się trzeba żywiołami: wodą, ogniem, wiatrem, a także prawami istniejącymi w rzeczywistym świecie fizyki. Najnowsza odsłona tego tytułu oferuje ponad 100 poziomów, podczas których rozwijana jest intuicja i inteligencja młodego gracza. Pozycja ta doskonale nadaje się dla dzieci powyżej 5 roku życia, nie tylko dlatego, że jest to gra edukacyjna, lecz również ze względu na pełną kolorów grafikę 3D. W zależności od naszych umiejętności możemy wybrać odpowiedni tryb rozgrywki, a każdy z dostępnych poziomów można ukończyć na wiele sposobów. W grze dostępny jest także rozbudowany edytor, dzięki któremu gracze mają szansę na stworzenie swoich własnych, unikatowych zagadek.

Za produkcję gry Mały Wynalazca: Szalone Maszyny odpowiada niemieckie studio FAKT Software. Polskim wydawcą tytułu jest natomiast firma Techland.

Mały Wynalazca: Szalone Maszyny jest dostępna w sprzedaży od 21 listopada, w sugerowanej cenie detalicznej: 39,90 zł.

[toggle title=” Cechy programu:„]

  • Rozwija inteligencję oraz intuicję
  • realistyczna fizyka
  • wspaniała, pełna kolorów grafika 3D
  • rozbudowany edytor poziomów – sam stwórz swoją zagadkę[/toggle]

Informację prasową na temat gry Mały Wynalazca: Szalone Maszyny nadesłała firma Techland.